Be­vai­sės nau­jų va­do­vų paieš­kos

Parašė:  2018-11-02

Spa­lio 30 d., ant­ra­die­nį, Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je vy­ko du kon­kur­sai – lais­voms Re­gio­ni­nės Tel­šių li­go­ni­nės di­rek­to­riaus bei Tel­šių lop­še­lio-dar­že­lio „Sau­lu­tė“ di­rek­to­riaus pa­rei­goms ei­ti.
Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Tei­sės ir ad­mi­nist­ra­vi­mo sky­riaus ve­dė­jas Ed­mun­das Vait­ke­vi­čius, „Tel­šių ŽI­NIOMS“ pa­si­tei­ra­vus apie kon­kur­so re­zul­ta­tus, in­for­ma­vo,
jog kon­kur­sas lais­voms Re­gio­ni­nės Tel­šių li­go­ni­nės di­rek­to­riaus pa­rei­goms ei­ti bus skel­bia­mas iš nau­jo. Mat į pa­rei­gas pre­ten­da­vę vi­si trys as­me­nys ne­su­rin­ko mi­ni­ma­laus rei­kia­mo ba­lų skai­čiaus – 12-kos. Dau­giau­sia su­rink­ta 11,8 ba­lo. Kon­kur­sas su­si­dė­jo iš dvie­jų da­lių. Pir­mo­jo­je bu­vo ver­ti­na­ma pre­ten­den­tų pa­teik­tos veik­los pro­gra­mos, su­ge­bė­ji­mai ir pan. Ant­ro­jo­je no­rin­tie­ji tap­ti li­go­ni­nės di­rek­to­riu­mi tu­rė­jo at­sa­ky­ti į klau­si­mus iš tei­sės ak­tų. Pa­sak E. Vait­ke­vi­čiaus, vi­si kan­di­da­tai „silp­no­kai“ pa­si­ro­dė pri­sta­ty­da­mi sa­vo veik­los pro­gra­mas.
Ne­pa­si­se­kė Sa­vi­val­dy­bei ieš­kant ir nau­jo va­do­vo Tel­šių lop­še­liui-dar­že­liui „Sau­lu­tė“. Pap­ras­čiau­siai – neat­si­ra­do nė vie­no pre­ten­den­to. Kon­kur­sas lais­voms Tel­šių lop­še­lio-dar­že­lio „Sau­lu­tė“ di­rek­to­riaus pa­rei­goms ei­ti taip pat bus skel­bia­mas iš nau­jo.

„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt