„Asorti“ – išskirtinė stilizuotų šokių grupė

Parašė:  2012-03-15

Stilizuota šokių grupė „Asorti“ Nevarėnuose susibūrė prieš metus. Joje šiuo metu šoka dešimt moterų.
Programas pasirodymams kuria ir kolektyvui vadovauja Nevarėnų kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Raimonda Padolskienė.

Išskirtinumas
Paklausus vadovės, kuo šis kolektyvas skiriasi nuo kitų Nevarėnų kultūros centre veikiančių grupių, moteris atsakė, kad „Asorti“ yra visiškai išskirtinė grupė.
„Nemanau, kad Telšių rajone yra analogiškas kolektyvas. Čia 35–50 metų moterys šoka stilizuotus šokius. Kiekvienas šokis yra tarsi mažas spektaklis, kuris turi mintį“, – tikino R. Padolskienė.
Pašnekovė prisiminė, kad kažkur jai teko matyti panašų šokių kolektyvą, tada ir kilo mintis, kad reikėtų ir Nevarėnuose suburti kažką panašaus.
„Savo mintis išsakiau meno vadovei Alvydai Kniurienei, kuri užsidegė didžiuliu noru dalyvauti ir padėti suburti moteris. Susirinkus į pirmą repeticiją, matėsi moterų noras dalyvauti naujoje veikloje. Alvyda tada pasakė: „Jei nesugebėsiu šokti, tai būsiu jūsų vadybininkė“, bet ji jau metai laiko sukasi kartu su kolektyvu šokio ritmu“, – pasakojo Raimonda.
Laukia pakvietimų
Per praėjusius metus kolektyvas „Asorti“ koncertavo ne vieną kartą. Daugiau vietos renginiuose, bet buvo išvykų ir į Žemaitės dramos teatrą. Į šventę jas buvo pakvietę Telšių „Bočiai“.
Anot R. Padolskienės, „Asorti“ dar jaunas ir mažai žinomas kolektyvas, tad labai laukia pakvietimų.
Dešimt moterų
Stilizuotoje šokių grupėje šiuo metu yra dešimt moterų: Alvyda Kniurienė, Jolanta Černišovienė, Vida Čejauskienė, Raimonda Kęsminienė, Rima Pranckuvienė, Erika Petrikienė, Asta Rimkienė, Birutė Grigalauskienė, Aldutė Norvilienė, Inesa Sobutienė.
„Kolektyvas yra nuostabus. Moterys labai noriai lanko repeticijas. V. Čejauskienė į repeticijas atskuba net iš Tučių kaimo. Visos yra dirbančios, bet tai netrukdo atvykti“, – džiaugėsi pašnekovė.
Vasario 15 d. Nevarėnų kultūros centre vyko koncertas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame „Asorti“ pristatė savo šokį. „Tai buvo vieneri metai, kai šis kolektyvas gyvuoja. Šia proga labai noriu padėkoti savo šokėjoms už gėlę ir palinkėti judesio elegancijos, grakštumo, energijos, gero ritmo ir optimizmo.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar reikėtų išsaugoti ir prasmingai panaudoti Respublikos g. išardyto buvusio grindinio akmenis?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt