Aš toks vienas

Parašė:  2011-08-11

Šeštadienį prie Germanto ežero telšiškius ir miesto svečius draugėn subūrė antrasis gyvos dainos festivalis „Aš toks vienas“. Tai puiki proga gražios gamtos apsuptyje pasiklausyti žymių atlikėjų gyvai atliekamų kūrinių.
Gaila, bet dauguma į šventę susiruošusių telšiškių į iškilmingą renginio atidarymą nespėjo. Ir ne dėl to, kad žemaičių būta nepunktualių – festivalis, turėjęs startuoti 18 valandą, prasidėjo geru pusvalandžiu anksčiau…
Renginio pradžioje susirinkusiuosius pasveikino Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva. Jis palinkėjo linksmų dainų ir muzikos, taip pat idėjų vandeniu pakrikštijo festivalio „Aš toks vienas“ vėliavą ir ją iškilmingai iškėlė.
Festivalyje skambėjo Ovidijaus Vyšniausko, Juvento Radzio, Bjellės ir „PeRu“, Andriaus Kulikausko, „Amberlife“, Gedimino Storpirščio, Jokūbo Bareikio, Nedos ir Virgio Juto, Kosto Smorigino, Romo Rainio, Felikso Kutkos, „Merlin“, Kęstučio Jablonskio, Eugenijaus Jonavičiaus, Gyčio Paškevičiaus atliekamos dainos.
Šventę turėjo paįvairinti Europos Parlamento nario, lakūno Rolando Pakso ir jo komandos parodomasis skrydis virš žiūrovų. Deja… Nors renginio vedėjas J. Bareikis, pasirodžius pilotažiniams lėktuvams, žiūrovų minią tikino, kad centre skrenda ir sudėtingus viražus atlieka kraštietis R. Paksas, jo ten nebuvo! Centre skrendantį lėktuvą valdė Robertas Noreika (Vilnius), iš šonų skrido Algimantas Žentelis (Kauno aeroklubo direktorius) ir Antanas Marčiukaitis (Kauno aeroklubas). Savo programą parodė ir Telšių aeroklubo aviamodelistai. Telšių aeroklubo lakūnai apgailestavo, kad negali pasirodyti šventėje – visi dalyvavo Europos čempionate Pociūnuose.
Saldainių lietų pažėrė virš minios praskriejęs Mažeikių aeroklubo lėktuvas. Iš jo ant žemę nusileido ir parašiutininkai Ramūnas Petrauskas (1 300 šuolių), Robertas Katilius (860 šuolių), Jaunius Plikaitis (2 200 šuolių), Ričardas Bepirštis (340 šuolių), Romualdas Surovecv (350 šuolių).
Skambant finalinei dainai, į sceną pakilo dar neišsilakstę atlikėjai ir renginio organizatoriai. Telšių rajono savivaldybės mero klausimą: „Ar kitais metais reikia tokio festivalio?“, palydėjo kelių tūkstančių žiūrovų bendras šūksnis: „Taip.“
Šventę užbaigė kinas po atviru dangumi – buvo rodomas filmas apie legendinį muzikantą ir poetą Bobą Dylaną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt