Priimtas sprendimas mokslo metus baigti nuotoliniu būdu

Parašė:  2020-05-19

Gegužės 14 d. vyko Telšių rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas dėl ugdymo proceso organizavimo iki mokslo metų pabaigos. Jame dalyvavo Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas.
„Mokyklų vadovai, rūpindamiesi mokinių ir darbuotojų sveikatos saugumu, išsakė savo įstaigų nuomonę dėl mokslo metų baigimo nuotoliniu būdu, – „Telšių ŽINIŲ“ skaitytojus informavo Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas, laikinai atliekantis vedėjo funkcijas, Gediminas Gudas. – Nuotolinio ugdymo pradžioje kilę sunkumai išspręsti, ugdymas vyksta pakankamai neblogai. Grįžti prie įprastinio ugdymo, likus iki mokslo metų pabaigos porai savaičių, netikslinga. Mokyklų vadovų nuomone, grįžimas į klases sukeltų daugiau sumaišties, nei duotų naudos, nes karantino režimas ir jam taikomi reikalavimai, kad ir sušvelninti, išlieka.“
Anot G. Gudo, vadovaujantis LR švietimo, mokslo ir sporto ministro rekomendacijomis, mokyklose birželio mėnesį ugdymas bus organizuojamas ne tik pamokų forma. Mokyklos planuoja vykdyti projektinę veiklą, individualias konsultacijas, švietimo pagalbą, konsultacijas abiturientams ir kt. „Sutarta, kad 2019–2020 mokslo metus nuotoliniu būdu Telšių rajono švietimo įstaigų 1–4 klasių mokiniai pabaigs birželio 4 d., 5–10 klasių ir I–III gimnazijos klasių mokiniai – birželio 18 d., IV gimnazijos klasės mokiniai – gegužės 22 d. Pabaigti mokslo metus nuotolinio ugdymo būdu pritarė ir pasitarime dalyvavusi Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos Telšių rajono susivienijimo pirmininkė Lina Dijokienė“, – teigė Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas, laikinai atliekantis vedėjo funkcijas, G. Gudas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt