Vincento Borisevičiaus gimnazijai – Europos Komisijos įvertinimas

Parašė:  2020-05-15

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija dalyvavo pirmą kartą istorijoje Europos Komisijos paskelbtame konkurse, kuriame buvo renkama geriausia mokykla per pastaruosius dvejus metus kūrybiškai ir inovatyviai padėjusi mokiniams pažinti Europos Sąjungą, suprasti, kokie yra jos siekiai ir vertybės.
Konkurse galėjo dalyvauti visų Europos Sąjungos šalių vidurinės mokyklos, kurios atitiko paraiškoje nurodytus reikalavimus.
Iki vasario 6 dienos pateiktas paraiškas vertino nepriklausomi ekspertai, kurie analizavo, kaip mokyklos įkvepiančiais būdais padeda savo mokiniams suprasti Europos Sąjungą ir įgyti apie ją svarbių žinių, taip pat kaip jos sugeba skatinti savo mokinius kritiškai mąstyti apie Europos praeitį, dabartį ir ateitį, kokie yra Europos Sąjungos uždaviniai ir kokias galimybes ji suteikia. Vienas iš paraiškos reikalavimų buvo sukurti 6 minučių trukmės filmuką, kuriame atsispindėtų mokinių nuomonė apie Europos Sąjungą, kūrybiški mokymo būdai ir su jos pažinimu susijusios veiklos.
Konkursui paraiškas pateikė 24 Europos Sąjungos šalių mokyklos, iš kurių buvo išrinktos 22 laimėtojos. Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija pateko į laimėtojų sąrašą. Kiekviena laimėjusi mokykla gavo 8000 Eur dydžio prizą ir laimėtojo statulėlę.
Dalyvauti konkurse buvo anglų kalbos mokytojos Linos Mickevičienės sumanymas. Mokytoja įkvėpta tikėjimo ir pasiryžimo pakvietė kolegas į komandą, kurie atsakingai, kruopščiai, kūrybiškai ir inovatyviai dirbo.
Žinia apie laimėjimą labai pradžiugino visą Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos bendruomenę, nes tai didžiulis įvertinimas ir pasiekimas, kuris įrodo, kad gimnazijoje dirbantys mokytojai geba kūrybiškai pateikti informaciją, motyvuoja mokinius kritiškai mąstyti apie juos supančią aplinką ir šiais laikais vykstančius procesus.
Mokyklos bendruomenė dar nespėjo nuspręsti kur išleis laimėtą pinigų sumą, tačiau tikriausiai prizas bus panaudotas mokymo priemonėms atnaujinti ir naujai įrangai įsigyti.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt