Vandos ir Vinco Raudžių bendro gyvenimo kelionė tęsiasi penkiasdešimt metų

Parašė:  2018-11-13

Prieš 50 metų lapkričio 7 dieną amžiną meilę vienas kitam prisiekė Džiuginėnų kaimo gyventojai Vanda ir Vincas Raudžiai.
Aurelija SERVIENĖ
Sveikinimai
Praėjusį trečiadienį auksinių vestuvių proga porą sveikino Gadūnavo seniūnė Inesa Kęsminienė ir socialinė darbuotoja Violeta Kubilienė. Seniūnė džiaugėsi šia išskirtinai gražia šeima, užauginusia tris itin rūpestingas dukras. „Vanda ir Vincas – tikras pavyzdys jaunajai kartai. Linkiu jiems ir toliau šeimoje skleisti meilę, supratimą ir pagarbą vienas kitam“, – sakė seniūnė.
Darni šeima
Raudžių šeima Džiuginėnuose įsikūrė 1969 metais. Pasistatė namą, jį įsirengė ir šeimos susilaukė. Kas aštuoneri metai jų šeimoje gimė trys dukros: Lina, Kristina ir Vitalija. Tėvai nuoširdžiai didžiuojasi savo dukromis, žentais ir anūkais. Pastarųjų jau net šeši! Vanda sakė, jog dabar vaikai auga jau kitokie: judresni, turi savo norų, labiau išdykę, ne taip, kaip buvo jų laikais.
V. ir V. Raudžiai vienas kitą pažino Telšiuose, abu dirbo tuometinėje plytinėje. Vėliau Vincas ėmėsi eigulio pareigų Miškų urėdijoje. Buvo gerbiamas kolegų už sąžiningai atliekamą darbą. Tik pernai jis išėjo iš urėdijos. Žmona juokavo, jog jos vyras jau tokio charakterio – be darbo negali. Ir dabar būdamas namuose ramiai nenusėdi: tai krepšius pina, tai lesyklas kala, anksčiau kokių tik lauko baldų nepridarydavo, sūpynių – visi buvo aprūpinti.
Tokia pat atsakinga ir darbšti yra ir Vinco antroji pusė – Vanda. 30 savo gyvenimo metų ji atidavė darbui plytinėje. Vėliau teko dirbti Džiuginėnų mokykloje. Seniūnė I. Kęsminienė moterį giria už begalinį atsakingumą ir pareigingumą.
Pralėkę metai
Raudžiai puikiai atmena savo kuklias vestuves prieš 50 metų. Abu žvelgia į ant sienos kabančią tą dieną primenančią fotonuotrauką ir tikina, kad net nepajutę, kaip greitai pralėkė tie metai.
Susituokė pora Vandos gimtinėje Kelmės rajone. Kaip ir dera, nuotaka vilkėjo balta vestuvine suknele, jaunikis pasipuošė kostiumu. Pasidabinę aukso žiedais, su svečiais atšoko vestuves.
„Pralėkė tie metai, net nepajutome. Smagu, kad neturėjome didelių vargų, bėdų, vaikai nesirgo. Ir patys sveikata nesiskundėme. Dirbome pamainomis, vaikus auginome. Abu stengėmės dėl šeimos“, – pasakojo Vanda.
Lapkričio 10 dieną vaikai tėveliams surengė šventę. Vanda ir Vincas įžadus atnaujino Telšių mažojoje bažnytėlėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar norėtumėte, kad ugdymas nuo rugsėjo 1-osios vyktų nuotoliniu būdu?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt