Telšiuose – akcija „Ačiū, Lietuva!“

Parašė:  2020-06-05

„Nėra nieko, ko pasistengęs negalėtum įveikti. Svarbiausia – turėti valios ir niekada nepasiduoti“, – su šiomis mintimis telšiškiai prisijungė prie Vyriausybės inicijuotos visuotinės akcijos „Ačiū, Lietuva!“ ir padėkojo visiems Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 viruso bangą. Akcijos metu visoje šalyje pasirodė muzikos kolektyvai, tad ne išimtis ir Telšiai.
Nors švęsti dar anksti, tačiau paminėti suvaldytą pirmąją koronaviruso bangą svarbu, tad koncerte susirinkusiesiems šiltų padėkos žodžių už vieningą pergalę prieš grėsmingąjį virusą negailėjo Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.
Renginyje pasirodė solistas Mykolas Ulkštinas su daina „Esu truopnas žemaitis“ (dainos žodžių autorė – Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ mokytoja Regina Klemovienė, muzikos autorė – Telšių lopšelio-darželio „Berželis“ muzikos mokytoja Jevgenija Norkuvienė). Atlikėjui talkino Telšių kultūros centro vokalinė studija „Šaltinis“ (vadovė Ernesta Dargužienė). Be šios jau hitu tapusios dainos, vokalinę studiją lankantys jaunuoliai žiūrovus pradžiugino dar keletu nuotaikingų kūrinių. Šventėje taip pat pasirodė smagioji Telšių kultūros centro grupė „Gramofonas“ (vadovas Robertas Tekorius) ir žemaitiškumą puoselėjantis Telšių kultūros centro folkloro ansamblis „Spigėns“ (vadovė Diana Bomblauskienė). Renginį vedė režisierė Alina Gintalienė.
Ir ne tik respublikinė padėkos akcija įprasminta muzikos kūriniais, bet ir vasaros pradžia, birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Mažieji telšiškiai buvo pasveikinti poeto Justino Marcinkevičiaus žodžiais: „Išdykauja, liūdi, siaučia, nesvarstydami – kodėl ir kam. Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams.“
Parengta pagal Telšių kultūros centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Romas parašė:

    buvo labai grazus renginys

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt