„Telšių ŽINIOS“ skelbia „Truopniausė žemaitė“ rinkimus

Parašė:  2019-05-17

Kas yra truopnus žemaitis? Tas, kuris savo asmeninėmis savybėmis, veikla, iniciatyvomis garsina, stiprina, keičia mūsų brangų kraštą – Žemaitiją. Tokių žmonių yra daug. Vieni jų gyvena šalia mūsų, kiti – toliau, bet visi turi bendrą tikslą – saugoti, puoselėti, gražinti Žemaitiją.
„Telšių ŽINIOS“ inicijuoja „Truopniausė žemaitė“ rinkimus. Nepatingėkime, pasižvalgykime, atidžiau pasižiūrėkime, kiek puikių žemaičių žinome, kurių kryptinga veikla kuria kokybiškesnį ir spalvingesnį mūsų visų gyvenimą. Visiškai nesvarbi profesija, einamos pareigos ar kalbėsena, svarbu, kad jo darbai leidžia suprasti, kad tas žmogus myli Žemaitiją, yra jos patriotas, puoselėtojas, globėjas. Iš jo tylios ar viską sujudinančios veiklos ar žodžių sklinda ypatinga pagarba savo kraštui. Juntame raginimą keistis, kurti pažangą. Žemaitija turi ateitį!
Atkreipdami dėmesį į tų žmonių veiklą, mes paskatinsime juos ir kitus kūrybingus asmenis verslo, mokslo, sporto, kultūros, visuomeninės veiklos ar politikos srityje siekti aukštų ir kilnių tikslų Žemaitijos labui.
Jūs, gerbiami skaitytojai, turite teisę nuspręsti, kas yra vertas „Truopniausė žemaitė“ vardo. Mes jį apdovanosime, apie jo gerus ir prasmingus darbus būtinai parašysime.

Šei metā – Žemaitėjės metā, paruodīkem, ka toram daug žmuoniū, vertū Truopniausė žemaitė varda!

„Truopniausi žemaiti“ galite išrinkti užpildydami ir iškirpdami kuponą laikraštyje „Telšių ŽINIOS“. Kuponus siųskite arba neškite į redakciją: Respublikos g. 1, Telšiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Vietinis parašė:

  🙂 popierinius kupuonus nešam i redakciji nes intika kap tuoki nier

 2. Vilija Gelžinienė parašė:

  Janina Zvonkuvienė,Vidmantas Budreckis,Salomėja Burneikaitė

 3. Jolanta parašė:

  Kodel negalima balsuoti internetu?

 4. Ubagas parašė:

  Truopiausi?žiebrius ir zadanija,kas dar neaišku?

 5. Žopa parašė:

  Truopniausis žemaitis -tai kyšius ėmęs ir kalėjimo išvengęs garsusis architektas…

 6. Nu parašė:

  tai kur naujas Butų ūkio direktorius. Konkursas senai skelbtas. Ar žurnalistai gavot kyšį, kad tylėt? Abiejų laikraščių.

 7. Kaimietis parašė:

  Aš irgi už kyšininką architektorių. Vuo tep…

 8. parašė:

  ANTANAS KONTRIMAS IR ANDRIUS DACYS TROPNIAUSI ŽEMAITE

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt