Telšių rajono sa­vi­val­dy­bės me­ras: „16 šim­tu­kų ra­jo­ne. Mes tik­rai tu­ri­me kuo di­džiuo­tis ir džiaug­tis!“

Parašė:  2020-08-14

Šie­met Tel­šių ra­jo­ne bran­dos eg­za­mi­nus iš vi­so lai­kė 374 abi­tu­rien­tai. 16 jau­nuo­lių iš vals­ty­bi­nių bran­dos eg­za­mi­nų ga­vo šim­to ba­lų įver­ti­ni­mus. Tai – vie­nu šim­tu­ku dau­giau nei praė­ju­siais me­tais.
Ge­riau­siai Tel­šių ra­jo­no abi­tu­rien­tai iš­lai­kė ang­lų kal­bos vals­ty­bi­nį bran­dos eg­za­mi­ną – net try­li­kos ži­nios įver­tin­tos 100 ba­lų. Mak­si­ma­lius įver­ti­ni­mus 2 ra­jo­no abi­tu­rien­tai ga­vo iš lie­tu­vių kal­bos ir li­te­ra­tū­ros, 1 – iš in­for­ma­ci­nių tech­no­lo­gi­jų eg­za­mi­no. Dau­giau­sia – 11 – mak­si­ma­lių įver­ti­ni­mų pel­nė Tel­šių Že­mai­tės gim­na­zi­jos moks­lei­viai. Sa­vi­val­dy­bė šie­met už šiuos pui­kius pa­sie­ki­mus abi­tu­rien­tams sky­rė spe­cia­lus Sa­vi­val­dy­bės me­ro ap­do­va­no­ji­mus.
„Šie­met mo­kyk­las bai­gian­tys mo­ki­niai su­si­dū­rė su ne­men­ku iš­šū­kiu – eg­za­mi­nus lai­kė pan­de­mi­jos lai­ko­tar­piu. No­rė­jo­si pa­drą­sin­ti ir pa­ska­tin­ti mū­sų vai­kus ne­pa­bi­jo­ti šio iš­šū­kio. Da­bar jie ran­ko­se jau lai­ko bran­dos ates­ta­tus – lai­min­gi, šiek tiek be­si­jau­di­nan­tys, bet su šyp­se­no­mis vei­duo­se be­si­ruo­šian­tys nau­jam skry­džiui. Bū­si­mus iš­šū­kius, ti­kiuo­si, su­tiks taip pat drą­siai ir tvir­tai, kaip spau­dė man ran­ką at­siim­da­mi įsteig­tus ap­do­va­no­ji­mus už 100 ba­lų įver­ti­ni­mus iš vals­ty­bi­nių bran­dos eg­za­mi­nų. Ži­nau, kad lau­kia nau­jas, ne­leng­vas, bet be ga­lo įdo­mus gy­ve­ni­mo eta­pas. Pa­lie­kant jiems gim­tą­jį mies­tą Tel­šius no­rė­čiau ti­kė­tis, kad vė­liau grįš čia kur­ti sa­vo atei­ties ir na­mų“, – su šyp­se­na ir nuo­šir­džiau­siais lin­kė­ji­mais apie ra­jo­no šim­tu­ki­nin­kus kal­ba Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ras Kęs­tu­tis Gu­sa­ro­vas.
Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Telsiai verslas parašė:

    šaunuoliai sveikinu

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt