Telšių paštas – naujose patalpose

Parašė:  2020-10-20

Nuo spalio 15 dienos nebeveikia centrinis Telšių paštas Sedos gatvėje ir pašto skyrius Pašto gatvėje. Gyventojai laukiami naujose, pagal modernią koncepciją įrengtose Lietuvos pašto patalpose Plungės g. 4, esančiose naujajame prekybos centre „Rimi“. Kartu į naujas patalpas perkeliamas ir pašto skyrius, buvęs Pašto gatvėje, – anksčiau šiame skyriuje lankęsi klientai laukiami naujajame.
Daugiau nei 100 kvadratinių metrų ploto patalpose veikia 4 klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi laukimo salė, skyrius pritaikytas žmonėms, turintiems negalią, įrengta savitarnos parduotuvė, kurioje klientai gali įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių ir kitų prekių. Įruošiant naujas pašto patalpas, nemažai dėmesio skirta ir darbuotojų darbo sąlygoms gerinti: įrengtos darbo ir poilsio erdvės, specialūs baldai, virtuvėlė, persirengimo kabinos.
Telšių paštas darbo dienomis dirba 9–18 val., šeštadieniais – 9–13 val.
Tai jau 42-asis pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius. Skyrių atnaujinimas yra dalis didelių pokyčių, kuriuos įgyvendina Lietuvos paštas, siekdamas atitikti šiandienines pašto paslaugas, jas teikti moderniai ir kuo patogiau savo klientams.
Naujajame pašte priimama ir „Telšių ŽINIŲ“ prenumerata (ŽINIAS, kaip ir anksčiau, galite užsisakyti redakcijoje, Respublikos g. 1, Telšiai). Nuo spalio 21 dienos skelbiame akciją – „Telšių ŽINIAS“ ateinantiems metams užsisakyti galėsite net 30 proc. pigiau! Skaitykite patys, prenumeratą dovanokite draugams ir bičiuliams.
Lietuvos paštas primena, kad visuose pašto skyriuose laikomasi apsaugos priemonių – darbuotojai dėvi apsaugines kaukes, klientų aptarnavimo langeliai apsaugoti specialiomis pertvaromis, patalpos reguliariai dezinfekuojamos ir vėdinamos. Atsakingo elgesio tikimasi ir iš klientų – prašoma nepamiršti veidą dengiančios apsauginės kaukės ir laikytis saugaus atstumo nuo kitų klientų, jeigu matoma, kad skyriuje yra daugiau žmonių, nei gali būti, palaukti už durų.
Senosiose pašto patalpose Sedos gatvėje įsteigtas Telšių siuntų centras. Ten atkeliaus siuntos iš pagrindinių logistikos centrų ir bus paskirstomos vietiniams laiškininkams, paštams. Klientai čia nebus aptarnaujami. Visos pašto paslaugos gyventojams bus teikiamos tik naujajame pašto skyriuje Plungės gatvėje, prekybos centro „Rimi“ pastate.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Gyventojas parašė:

    Idomu kam įrengti 4 langeliai, kai aptarnauja tik 2, eilė apie 30 min. Pietų metu dirbančiam žmogui neįmanoma nieko suspėt susitvarkyti. Absurdas.

  2. Aldona parašė:

    Manau, turėdami normalu paštą, ar reikėjo persikelti į prekybos centrą? Čia kaip iš nuosavo namo į bendrabutį. Trūksta žodžių…

  3. Op parašė:

    Labai geras sprendimas, tik mažokai aptarnavimo specialistų. Didesnė automobilių aikštelė.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt