Telšių ligoninėje stebima galimai COVID-19 serganti moteris

Parašė:  2020-03-27

„Telšių ŽINIŲ“ redakciją pasiekė sunerimusių gyventojų laiškai. Telšiškiai klausia, ar iš tiesų Regioninėje Telšių ligoninėje gydoma koronavirusine infekcija serganti moteris. Domimasi, kodėl apie tai nėra informuojama visuomenė.

Regioninės Telšių ligoninės direktorė Jovita Seiliuvienė patvirtino, kad vakar, kovo 26-ąją, greitosios medicinos pagalbos automobiliu į gydymo įstaigą buvo atgabenta moteris, kuri įtarė, kad galbūt serga COVID-19. Telšiškei staigiai sukilo temperatūra, skaudėjo galvą, „laužė kaulus“.

„Moteriai įtariama koronavirusinė infekcija, bet dar nepatvirtinta. Vakar paimtas mėginys ligai ištirti. Laukiame rezultatų. Jie šiek tiek vėluoja, nes laboratorijoje Šiauliuose yra sugedęs vienas iš mėginius tiriančių aparatų“, – penktadienį 17.30 val. „Telšių ŽINIOMS“ kalbėjo J. Seiliuvienė.

Jos teigimu, moteris yra izoliuota tam pritaikytose patalpose. Šiandien pacientė jaučiasi geriau.

Ją prižiūrintys medikai laikosi visų saugumo priemonių.

Informuojama, kad nuo kovo 26-osios Regioninėje Telšių ligoninėje veikia specialiai suformuotas skyrius, kuriame teikiamos stebėjimo bei diagnostikos, o esant poreikiui ir gydymo paslaugos pacientams, kuriems įtariama COVID-19 liga. Šiame skyriuje kol kas gydoma tik viena minėta telšiškė.

 „Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Maryte parašė:

    Straipsnis kazkaip neatitinka tikroves.kaip tai stebima ir gydoma skyriuje,jei ligone issiusta namo ir liepta laukti atsakymo telefonu.kam tie melagingi straipsniai???

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Meras siūlo Tarybai atleisti A. Ba­ce­vi­čių iš An­ti­ko­rup­ci­jos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­ko pa­rei­gų. Ar tam pritariate?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt