Telšių butų ūkiui reikalingas antras pavaduotojas

Parašė:  2020-05-15

Kitą savaitę aštuoni pretendentai varžysis dėl Savivaldybės įmonės Telšių butų ūkis direktoriaus pavaduotojo kėdės. Pasak įmonės vadovo Adomo Domarko, antras direktoriaus pavaduotojo etatas buvo įsteigtas atsižvelgiant į platų darbų spektrą.
„Šiuo metu direktoriaus pavaduotojo pareigas einančiam Artūrui Liauzginui bus pavesta kuruoti daugiabučių renovacijos darbus. Tik už šią sritį jis bus atsakingas, – „Telšių ŽINIOMS“ sakė A. Domarkas, – antram pavaduotojui bus pavesta kuruoti visą įmonės ūkį: viešųjų erdvių tvarkymą, padalinių darbą, objektų priežiūrą ir pan. Atlikus tam tikrus struktūrinius pakeitimus, buvo sutaupyti du etatai. Kadangi įmonė planuoja plėsti veiklą – užsiimti dar ir žalienų tvarkymu – reikėjo papildomo pavaduotojo etato. Vykdome daug veiklų, tad reikia pagalbos.“
Asmenys, norintys tapti Telšių butų ūkio direktoriaus pavaduotoju, dokumentus galėjo teikti iki gegužės 11 d. Kaip jau minėta, pretendentų atsirado net aštuoni. „Telšių ŽINIŲ“ duomenimis, vienas iš jų – Telšių rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs kandidatas į merus Tomas Lekavičius.
Dizainerio specialybę turintis politikas neslėpė, jog pateikė dokumentus dalyvauti būsimame konkurse direktoriaus pavaduotojo pareigoms eiti. Anot jo, pareigybė labai panaši į darbą, kurį jis dirbo 15 metų – statybos, aplinkos priežiūra, teritorijų tvarkymas ir t. t.
Užimtumo tarnybos skelbtame darbo skelbime nurodyta, jog Telšių butų ūkio direktoriaus pavaduotojo pareigas einantis asmuo bus atsakingas už įmonės padalinių darbo organizavimą, planuose numatytų rezultatų pasiekimą, įmonės įsipareigojimų laikymosi užtikrinimą, darbuotojų veiklos ir darbo rezultatų analizę, įmonės pastatų ir teritorijos apsaugos organizavimą ir pan.
Pretenduojančiam tapti įmonės direktoriaus pavaduotoju būtinas aukštasis universitetinis išsilavinimas.
Nurodytas bazinis (tarifinis) darbo užmokesčio dydis – 1 900 Eur.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Anonimas parašė:

  Tai gal ir pelningai dirbti pradėsit? Trys aukščiausio lygio vadovai, jau turėtų rezultatą paridyti.

 2. Julius parašė:

  A.Domarkui prireikė antro pavaduotojo, naglumo viršūnė…

 3. Barsukas parašė:

  Ar tik pavaduotoju nebus tarybos narys lekavičius, žebrausko žentelis, nes valdančiajai daugumai reikia rankų kilnotojų, o nemokamai niekas rankų nekilnoja?

 4. nuomone parašė:

  tvarkykite nama misko30

 5. Taip manau parašė:

  Jeigu tai tiesa: čia bus RIMTA. Kas tas būsimas pavaduotojas??? Tai „svarbi“ kontora, kurią mano manymu – reiktų išaiškinti. Kontora!!! Įtariu, kad bus pasikviestos ne tik Janutienės, KK2 bet ir visos visų giminių išiėškojimo tarnybos. T.sk ir A.Domarko…

 6. Barsukui parašė:

  Lekavičius, juk žmogui reikia atlyginimą gauti

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt