Šventė Nevarėnuose: nes aš čia gimiau

Parašė:  2019-08-13

Rugpjūčio 3-iąją Nevarėnų kultūros centras Šilaunės poilsiavietėje surengė tradicinę šventę „Nes aš čia gimiau“. Kitą dieną, sekmadienį, Nevarėnų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje vyko Atsimainymo atlaidai. Šv. Mišias aukojo svečias kunigas – Telšių katedros administratorius Vygintas Gudeliūnas.
Smagu buvo matyti šeštadienio pavakarę būreliais per kalniuką į Šilaunės poilsiavietę traukiančius nevarėniškius – ir pagyvenusius, ir jaunus, ir dar visai mažiukus. Vieni suskubo į renginio pradžią, kiti atėjo vėliau – reikėjo gyvulius apliuobti. O po darbų – smagu ir su kraštiečiais susitikti, juolab kad tarp susirinkusiųjų buvo ir artimų kaimynų, ir gimtinėn pasisvečiuoti parvykusių dirbančių užsienio šalyse pažįstamų.
Į šventę susirinkusių nevarėniškių pasveikinti atvyko Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas.
Sveikinimo žodį tarė Nevarėnų bendruomenės pirmininkas Albinas Šmukšta. Bendruomenės sudaryta komisija rinko gražiausias sodybas, o renginyje jos buvo apdovanotos.
Gražiausia Nevarėnuose pripažinta Julijanos ir Franko Gerhardo Gnadl sodyba. Taip pat apdovanojimai įteikti šių sodybų šeimininkams: Valerijai ir Antanui Valatkams, Ingridai ir Kęstučiui Šniaukštams, Alvydai ir Česlovui Kniurams, Aldonai ir Albinui Šmukštams, Reginai ir Rimantui Gaižauskams, Kristinai ir Remigijui Ramančauskams, Stefanijai ir Jonui Eigirdams, Juzefai ir Stanislovui Grigalauskams, Evelinai ir Tadui Diržininkams, Erikai ir Mindaugui Žiulpiams, Reginai ir Alvydui Valatkams, Sidonijai ir Vidui Vespenderiams, Albinui Vaišiui.
Pasveikinti ir sukaktuvininkai: 40 metų Nevarėnų kultūros centre dirbanti Alvyda Kniurienė, 40 metų jubiliejų pasitikęs Vaidotas Aukštakis ir 70-metį švenčianti Ona Gustienė.
Geros nuotaikos užtaisą susirinkusiesiems padovanojo svečiai iš Latvijos – Druvos kultūros centro šokių kolektyvas „Druvas Seniori“ (vadovas Kārlis Ērglis), Saldaus TIKS centro kapela „Strops“ (vadovė Agrita Pileniece), Alsungos seniūnijos kapela „Suitu Muzikanti“ (vadovas Modris Jēkabsons).
Plojimų negailėta Nevarėnų kultūros centro kapelai „Šmukšt“ (vadovas Ignas Lukošius).
Į koncertinę programą įsijungė ir popmuzikos atlikėjai – Aušrinė, Žygis ir Gabija, grupė „Lietuvaičiai“. Šilaunė lingavo ir nuo smagios gegužinės.
Renginį vedė Telšių kultūros centro režisierė Agnė Jakavičiutė. Gėles dovanojo parduotuvės „Gėlės pas Jolitą“ savininkė.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt