Studijuok ikimokyklinę ir priešmokyklinę pedagogiką Klaipėdos valstybinėje kolegijoje!

Parašė:  2019-07-30

Vykstant šiuolaikinio gyvenimo socialiniams, ekonominiams, kultūriniams pokyčiams, taip pat kintant ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo sampratai ir turiniui, tapo aktualu stiprinti ugdymo individualizavimą ir rengti pedagogus, gebančius prisitaikyti prie vaiko raidos pokyčių. Klaipėdos valstybinė kolegija kviečia pasirinkti ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studijų programą, kuri šiuo metu labai paklausi darbo rinkoje. Trumpa studijų programos trukmė ir penkios pedagoginės praktikos sudaro galimybę kolegijos studentui įgyti reikalingų specialybei žinių ir praktinių įgūdžių.
Ši studijų programa ypatinga inovatyviu, šiuolaikinio žmogaus augimo ir ugdymosi poreikius atliepiančiu turiniu. Studijų programa orientuota į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogo rengimą darbui su ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikais, pasižymi teorinių ir praktinių dalykų sąveika. Pagrindinis šios studijų krypties kolegijos tikslas – parengti aukštąjį koleginį išsilavinimą turintį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogą, atpažįstantį bendruosius ir individualiuosius vaiko raidos ypatumus, suprantantį skirtingus ikimokyklinio amžiaus vaiko ugdymo poreikius ir gebėjimus, organizuoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymą, kuriantį vaiko fizines ir psichines galias stimuliuojančią bei motyvuojančią aplinką ir plėtojantį partnerystę su šeima.
Kolegijoje paskaitas skaito užsienio mokslininkai, Lietuvos lopšelių-darželių direktoriai, direktorių pavaduotojai ugdymui ir stiprūs pedagogai praktikai. Studentų praktikos atliekamos visame Vakarų Lietuvos regione ir užsienyje pagal „Erasmus+“ programą. Baigęs studijas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogas galės dirbti visose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas teikiančiose švietimo įstaigose su vaikais nuo gimimo iki 7 metų amžiaus.
Iš kitų Lietuvos aukštosiose mokyklose siūlomų programų, kurios rengia ikimokyklinio ugdymo pedagogus, programa išsiskiria tuo, kad ji yra šiuolaikiška, orientuota į skandinaviško stiliaus vaiko ugdymą ir siūlo bene mažiausią studijų kainą Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt