Sėkmingas telšiškio Mykolo startas televizijos projekte

Parašė:  2020-04-07

Telšių „Atžalyno“ progimnazijos 3a klasės mokinys 10 metų Mykolas Kimbaras dalyvauja televizijos projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“. Jam jau pavyko patekti į kitą etapą.
Mykolui atsisuko dainininkas Mantas Jankavičius. Telšiškis yra labai patenkintas savo mokytoju, nes Mantas yra rimtas ir daug patirties turintis atlikėjas. Projekte Mykolas pristatomas kaip linksmasis kulinaras, nes jam labai patinka gaminti įvairius valgius. Jis nuo mažens padeda mamai virtuvėje.
Dešimtmetis įvykdė duotą pažadą vedėjui Rolandui, kad pagamins ką nors saldaus, jei pateks į kitą etapą. Berniukas iškepė keksiukus su užrašu „Lietuvos balsas. Vaikai“.
M. Kimbaras nelanko muzikos mokyklos ar dainavimo būrelių, tačiau dainuoti jam pavyksta puikiai. Jis labai mėgsta muziką, todėl dainas traukia visur ir visada.
Projektui trečiaklasiui padėjo ruoštis puiki, darbšti, nuostabi muzikos mokytoja Laima Petrulaitienė. Mykolas nuoširdžiai dėkoja mokytojai už pagalbą!
Kaip seksis telšiškiui tolesniame etape, galite pamatyti ir jūs, mieli „Telšių ŽINIŲ“ laikraščio skaitytojai, įsijungę LNK kanalą sekmadieniais 19.30 val. – TV projektas „Lietuvos balsas. Vaikai“.
Linkime Mykolui sėkmės, nesvarbu, kas benutiktų, visada siekti savo tikslo ir niekada nepasiduoti!
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. *|* parašė:

    Šaunuolis Mykolas.

  2. MANDA parašė:

    Labai gražus ir talenti9ngas Žemaitijos sostinės vaikas. Sėkmės.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Meras siūlo Tarybai atleisti A. Ba­ce­vi­čių iš An­ti­ko­rup­ci­jos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­ko pa­rei­gų. Ar tam pritariate?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt