Sėkmingas tarptautinis bendruomenių forumas Telšiuose

Parašė:  2019-10-22

Telšiuose surengtas kelias dienas trukęs tarptautinis bendruomenių forumas „Telšiai-2019“. Į Žemaitiją atvyko gausus būrys svečių iš Estijos, Kirovo, Latvijos bei Lietuvos bendruomenių atstovai. Iš viso sulaukta 219 dalyvių.
Forumo dalyviai svečiavosi Telšių rajono bendruomenėse, dalyvavo gerosios praktikos seminaruose, sėmėsi idėjų, dalijosi savo patirtimi, susipažino, susibendravo.
Aurelija SERVIENĖ
Sėkmingas susitikimas
Spalio 4-ąją Žemaičių muziejuje „Alka“ įvyko bendruomenių forumo „Telšiai-2019“ atidarymas. Svečius sveikino Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, gerąja patirtimi dalijosi vidurio Anglijoje gyvenančių lietuvių bendruomenės atstovė Aldona Grupas, Telšių rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Vytautas Barsteiga.
Po forumo atidarymo dalyviai išvyko į Telšių rajono bendruomenes, į gerosios praktikos seminarus pasisemti idėjų, pasidalyti savo patirtimi, susipažinti. Svečiai svetingai buvo priimti Nevarėnų, Ryškėnų, Luokės, Rūdupių bendruomenėse.
Spalio 5 dieną vyko labdaros mugė ir Derliaus šventė Telšių Turgaus aikštėje. Mugėje koncertavo meno kolektyvai iš Rusijos, Estijos, Latvijos, taip pat Kumečių kapela. Telšių kunigų seminarijoje tądien vyko konferencija, po kurios – vakarojimas pagal žemaičius.
Spalio 6 dieną po baigiamosios konferencijos svečiai turėjo galimybę susipažinti su Telšių miesto mažosiomis puošmenomis, pasidalyti patirtais įspūdžiais.
Gražūs atsiliepimai
Sėkmingai praėjęs forumas neliko be atgarsių. Išvykę svečiai dar ilgai dėkojo už svetingą priėmimą, siuntė šiltus padėkos laiškus.
Buvo atsakingai ruoštasi visus metus, buvo didelis įdirbis šaunios komandos, todėl toks geras bendro darbo rezultatas.
Organizatorė Valė Beržienė tikina, jog forumas parėjo labai sėkmingai, už tai dėkoja vienam iš organizatorių VšĮ „Pro partners“ direktoriui Elijui Romanovui, bei asociacijos Telšių bičiulių ratas savanoriams. Didelis indėlis – svečio iš Didžiosios Britanijos, Tarptautinio bendruomenių darbo eksperto Alan Twelvetrees.
Telšių miesto seniūnas Česlovas Ubartas seniūnijoje turėjo užsienio partnerių iš Latvijos, Estijos, Kirovo miesto vizitą. Pasak seniūno, pabendravus su svečiais liko tik patys gražiausi prisiminimai: „Partneriai buvo nustebinti mūsų bendruomenių veikla, įvertino jų indėlį į kasdieninį gyvenimą.“
Telšių rajono savivaldybės meras K. Gusarovas dėkojo visiems forumo organizatoriams, ypač V. Beržienei.
„Mes garsūs ne tik savo gražiu miestu, bet ir aktyviomis bendruomenėmis“, – teigė meras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar reikėtų išsaugoti ir prasmingai panaudoti Respublikos g. išardyto buvusio grindinio akmenis?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt