Redakcija – saviizoliacijoje. Tai tikrai laikina

Parašė:  2020-10-19

Žinia nemaloni, bet sakome: redakcija – saviizoliacijoje, nes 3 darbuotojai serga COVID-19. Virusą kažkur sutikome atsakingai dirbdami savo darbą. Jeigu žinotume, kada, kaip, kur – tikrai nieko neslėptume. Gal nelemtas virusas tiesiog sklandė ore?
Visi redakcijos darbuotojai atsakingai liekame namuose, sergantys – gydomės. Bandysime dirbti iš namų. Bendrauti telefonais, elektroniniais paštais nėra labai sudėtinga. Sudėtinga namuose susijungti techninius dalykus, kad žurnalistų surinkta informacija sugultų į maketą ir pasiektų spaustuvę. Bandome, ir mums, atrodo, pavyksta. Gal ne taip kokybiškai, ne taip, kaip mes norėtumėme. Todėl labai prašome Jūsų, mieli skaitytojai, supratingumo, jeigu situacija pasunkėtų, gali būti, kad neišleisime kelių laikraščio numerių arba gerokai plonesnį. Tai nesitęs ilgai. Baigsis saviizoliacija, o sergantieji netruks pasveikti.
Kol kas skelbimus galite perduoti į atsakiklį 8 900 75002, veikia mūsų elektroniniai paštai. Rašykite, skambinkite: kaip visuomet, kuo galėsime, tuo padėsime. Jeigu pavyks laikraštį išleisti, skelbsime Jūsų informaciją, reklamas, skelbimus.
Prasideda ateinančių metų Telšių ŽINIŲ prenumerata. Geriausias Jūsų palaikymas mums – laikraščio prenumerata. Taip mes suprasime, kad esame Jums reikalingi.
Apgailestaujame, kad kurį laiką to negalėsite padaryti redakcijoje. Tačiau tai galite padaryti naujajame Telšių pašte (bus proga pažiūrėti, kaip įsikūrė paštas prekybos centre „Rimi“) ar išsikvietę mobilųjį laiškininką.
Pažadame – sugrįžę į darbo vietas dirbsime dar nuoširdžiau dėl kiekvieno savo skaitytojo!
Redaktorė Vilima MEŠKAUSKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Nukentėję nuo Telšių žinių parašė:

    Pasirodo Dievas yra …

  2. Artis parašė:

    Nu ti negeraaaa !

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt