Rajono ūkininkų sąjungai vadovaus R. Žebrauskas

Parašė:  2020-01-14

Praėjusią savaitę įvyko Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) Telšių skyriaus visuotinis susirinkimas, kurio metu rajono ūkininkai išsirinko naują pirmininką. Juo tapo praėjusią Telšių rajono savivaldybės tarybos kadenciją Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas ėjęs Rimantas Žebrauskas.
Taip pat išrinkti pirmininko pavaduotojai ir naujos sudėties LŪS Telšių skyriaus taryba.
„Susirgus buvusiam LŪS Telšių skyriaus pirmininkui Vytautui Rakickui, praktiškai daug kas paliko sąjungą, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė naujasis rajono ūkininkų vadas R. Žebrauskas. – Šiandien nėra iki galo aišku, kiek narių buvo, kiek liko ir pan. Tad visų pirmiausia mano darbas bus įvertinti, ar minėtas LŪS Telšių skyriaus visuotinis susirinkimas buvo legitimus. Apie tai informuosiu artimiausiu metu.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. IMANTAS parašė:

  ar gyventojai žino apie vyruko teistumą?

  1. Greta parašė:

   O už ką teistas, niekur nerandu info

 2. Telšietis parašė:

  O kodėl ne kiaulių fermoje…

 3. Linas parašė:

  Na bet ir rado ukininkai pirmininka…

 4. Žemaitis parašė:

  Šiais laikais girtis gali kiekvienas, Jūs nebent „laisvo oro“ direktorius/pirmininkas….kiekvienas (bedarbis) paskaitęs laikraštyje apie planuojamą susirinkimą pirmininko pareigoms užimti SVAJOJA juo būti, bet kad taip stipriai SVAJOTI ir įsijausti į vaidmenį… reiktų sąjungos įstatus paskaitinėti pradžiai…ir pabustumėt iš sapno

 5. Ūkininkas parašė:

  Tikrai laisvo oro direktorius, nes tokios įstaigos (asociacijos) paminėtos straipsnyje – „Lietuvos ūkininkų sąjungos Telšių skyrius“ iš viso nėra. Manau laikraštis paneigs melagingą informaciją. Visiškai neteisėtame susirinkime išrinktas neteisėtas pirmininkas.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar norėtumėte, kad ugdymas nuo rugsėjo 1-osios vyktų nuotoliniu būdu?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt