Penkios sodininkų bendrijos paminėjo įkūrimo jubiliejų

Parašė:  2019-08-09

Užgirių kaime viena šalia kitos yra įsikūrusios penkios sodininkų bendrijos (SB): „Klevas“ (pirmininkė Zita Aldona Kačinskienė), „Ąžuolas“ (pirmininkas Darius Martinkus), „Putinas“ (pirmininkė Lina Sušinskienė), „Žemaitis“ (pirmininkas Vaclovas Jonikas), „Papartis“ (pirmininkas Almantas Fabijonas). Vietiniai sako, kad jose gyvena apie 800 žmonių, ir tai yra išties didelis skaičius. Praėjusį šeštadienį sodininkai susirinko į bendrijų įsteigimo 40mečio šventę. Jos iniciatorė ir sumanytoja – sodininkų bendrijos „Klevas“ pirmininkė Z. A. Kačinskienė. Šventės vedėja – Ryškėnų kultūros centro direktorė Romualda Virketienė. Sporto rungčių organizatorius – Ryškėnų sporto klubo treneris Tomas Gaurylius.
Užgirių kaime esančios sodininkų bendrijos priklauso Ryškėnų seniūnijai. Seniūnė renginyje nedalyvavo, tad sveikinimus susirinkusiesiems išsakė seniūnijos socialinė darbuotoja Asta Grachauskienė.
Telšių rajono savivaldybės mero Kęstučio Gusarovo sveikinimus ir padėkas už aktyvią veiklą bendrijose perdavė mero patarėjas Česlovas Ubartas.
Už aktyvią veiklą ar pavyzdingai prižiūrimas sodybas mero padėkos raštai įteikti: SB „Ąžuolas“ – D. Martinkui, Viktorijai Stanienei, Neringai ir Dariui Kazlauskams, Ritai Dapkuvienei ir Antanui Papieviui; SB „Klevas“ – Z. A. Kačinskienei, Almai ir Jonui Jurevičiams, Veronikai ir Leonui Visockiams, Zitai ir Domui Zaborams, Rasai ir Sauliui Žiliams, Irenai ir Ignui Žilinskams, Vaclavai Vitkauskienei; SB „Putinas“ – Linai Sušinskienei, Steponui Juzumui, Aleksandrui Knystautui, Adelijai Giniotienei, Genovaitei Kavaliauskienei, Antanui Norkevičiui, Arūnui Kundrotui, Virginijai Zablockienei, Redai ir Visvaldui Vasiliauskams, Reginai ir Antanui Pronckams; SB „Papartis“ – Almantui ir Rasai Fabijonams; SB „Žemaitis“ – Vaclovui Jonikai, Algimantui Poškui, Juozui Ramančauskui, Aldonai Servienei, Stefanijai ir Stasiui Moliams, Reginai ir Kęstučiui Tilindžiams, Virginijui Jonušui, Laimonui Batakiui, Linai Zubavičienei, Kazimierui Siručiui.
Sveikinimo žodį tarė ir Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas bei pagerbė gyventojus už gražiai tvarkomus ir puoselėjamus sodus. Apdovanoti: SB „Ąžuolas“ – Sigutė Margevičienė, Aldona Kalnikienė, Nijolė ir Viktoras Chromovai, Renata ir Darius Pakalniškiai, Jolanta ir Gintaras Kačinskiai, Ingrida ir Andrius Jakštai; SB „Klevas“ – Janina ir Steponas Ivinskiai, Justina ir Algirdas Erikas Vitkai, Laima ir Saulis Vaičkai, Irena ir Sigitas Matulaičiai, Svetlana ir Kostas Urbonavičiai, Zina Gusarovienė ir Algirdas Kupštys; SB „Putinas“ – Irena Ona Barkauskienė, Loreta ir Robertas Vaičekauskai; SB „Papartis“ – Daiva ir Giedrius Vaitkai; SB „Žemaitis“ – Birutė ir Vytautas Žerniai, Reda ir Rolandas Žimkai, Justina ir Vytautas Mazrimai, Leonora ir Antanas Šimkai, Regina ir Antanas Baičiai, Vaidotas Brikas, Žibutė Juzefa Stonkienė.
Garsiausiais plojimais buvo palydėtas rajono valdžios pažadas nedelsiant pradėti remontuoti į SB „Klevas“ vedantį kelią (apie kurio apgailėtiną būklę ir pažadus jį remontuoti esame rašę jau ne kartą).
Užgirių seniūnaitė Reda Vasiliauskienė už sprendžiamas problemas ir rūpinimąsi bendrijomis dėkojo sodų bendrijų pirmininkams ir jiems įteikė prisiminimo dovanėles.
SB „Ąžuolas“ pirmininkas D. Martinkus visų pirmininkų vardu dėkojo ir apdovanojo šventės organizatorius ir meninės programos dalyvius.
Meninėje programoje dalyvavo Ryškėnų kultūros centro šokių kolektyvas „Raskila“ (vadovė Vitalija Žalgevičienė), vokalinis kvartetas „Fuga“ (vadovė Nijolė Činskienė), Kamilės ir Kornelijos duetas, Faustos ir Sandros duetas, Žlibinų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Riviena“ (vadovas Alfredas Lučinskas).
Krašto apsaugos savanorių pajėgų 604oji kuopa visus vaišino gardžia koše.
Grojant smagiai muzikai, aktyviausi bendrijų gyventojai dalyvavo sporto rungtyse.
Nuotaikingų komandinių šaškių varžybų „Kirstukas“ laimėtoja tapo SB „Ąžuolas“ komanda (kpt. Jurgita Kalinauskienė). Antrąją vietą iškovojo SB „Putinas“ komanda (kpt. Sonata Jonikavičienė), trečiąją – SB „Klevas“ jaunieji šaškininkai (kpt. Edvinas Preibys).
Šeimų smiginio turnyrą (teisėjas Rokas Gaurylius) laimėjo Kalinauskai (kpt. Mantas Kalinauskas), o prizininkais tapo Kušinovai (kpt. Sergėjus Kušinovas) ir Žutautai (kpt. Mantvydas Žutautas).
Asmeninėse smiginio varžybose (teisėja Daiva Gaurylienė) taikliausiai strėlytes mėtė Arūnas Kundrotas, Viktoras Chromovas ir Sigitas Kalinauskas.
Šuoliukų su šokdyne rungtyje (teisėjas Paulius Ašmontas) geriausiai sekėsi Romai Mažeikienei, Lorai Jonušaitei ir Ugnei Mažeikaitei.
Geriausio futbolo kamuolio žonglieriaus konkursą (teisėjas Paulius Ašmontas) laimėjo Grantas Vasiliauskas, o prizines vietas pelnė Benas Pagojus ir Eligijus Preibys.
Vyrų rankų lenkimo varžybose nenugalimas buvo Mindaugas Pagojus, finale įveikęs Viktorą Varpiotą, o trečiasis liko Artūras Domeika.
Moterų rankų lenkimo varžybas laimėjo Jurgita Kalinauskienė, sidabro medaliu pasipuošė Loreta Kundrotienė, o bronzos – Lina Sušinskienė.
Visi šventės nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Ryškėnų sporto klubo taure, diplomais ir medaliais, kuriuos įteikė Užgirių seniūnaitė R. Vasiliauskienė.
Pagrindinis prizas už aktyvumą ir puikius pasiekimus atiteko Mantui, Gyčiui, Jurgitai ir Sigitui Kalinauskams.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. čia aš parašė:

    Iniciatorė ir sumanytoja ,,Klevo“ pirmininkė ėmė ir pamiršo savo sodininkus – pradininkus. Jie nebuvo pagerbti rajono valdžios pasirašytais padėkos raštais, jie ir laikraščio puslapiuose liko nepaminėti. O tokių yra ne vienas, kurie žengė pirmuosius žingsnius, rinko akmenis, rovė varpučio šaknis ir dirvonuojantį sklypelį pavertė žydinčia oaze. Tiesa, ,,Klevo“ senbuviams, lyg estafetės bėgikams ar krepšinio komandai, buvo užkabinti medaliai. Šventė buvo puiki, neskaitant tokio pirmininkės užmaršumo.

  2. Jonis parašė:

    Kad jau tų sodininkų bendrijų kaip ir nebėra. Čia turbūt paskutinė vakarienė…

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt