Nuvarytas katafalkas su lavonu

Parašė:  2020-01-10

Gruodį piktadariai ne juokais išgąsdino laidojimo paslaugas teikiančios įmonės „Malda“ kolektyvą – tamsiuoju paros metu buvo nuvarytas skiriamaisiais laidotuvių mašinos ženklais pažymėtas autobusiukas su jame esančiu mirusiuoju. Gali būti, kad dėl to ir patys vagišiai patyrė nemenką išgąstį.
Įmonės vadovas Justinas Norkus pasakojo, kad nemalonus incidentas įvyko vieno iš darbuotojų kieme.
Įmonės vairuotojas, turėjęs laidotuvių automobiliu mirusįjį nuvežti į krematoriumą, užsuko į namus pasiimti valgyti. Vyras, palikęs savo namo kieme atrakintą autobusiuką „Mercedes-Benz“ ir jo raktus viduje, išėjęs po dešimties minučių transporto priemonės neberado.
Apie incidentą pranešta policijos pareigūnams, tačiau jų pagalbos nebeprireikė – mašiną su žmogaus kūnu ir visais joje esančiais daiktais, nepraėjus nė pusvalandžiui, rado patys nukentėjusieji. Įdomu tai, kad katafalkas buvo paliktas netoli įmonės administracinių patalpų Minijos gatvėje.
„Nesupratome, ar čia kas pokštą norėjo iškrėsti, ar įvykdyti vagystę. Gali būti, kad asmenys persigalvojo, kai autobusiuke pamatė karstą.
Mes dar pasvarstėme, kad tokia mašina lengvai atpažįstama, daug kas ją žino, tai nebūtų buvę lengva ją kažkur paslėpti“, – kalbėjo J. Norkus.
Laimei, nemalonus incidentas apsiėjo tik dideliu išgąsčiu. Įmonės darbas nebuvo sutrikdytas ir klientams paslaugos suteiktos kaip įprasta.
Pašnekovas sakė, kad per beveik 18 darbo metų tokių ir panašių kuriozinių situacijų nebuvo nutikę: teikiant laidojimo paslaugas toks atvejis pirmas.
„Priešų neturiu. Dirbame atsakingai, jokių priekaištų iš klientų negauname.
Turbūt piktadariams nebėra nieko švento, kad taip padarė“, – svarstė J. Norkus.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. *|* parašė:

    Timai, ar laikraštį ar stogdengius reklamuoji?

  2. Plungiskis parašė:

    Pavalgyt su katafalku namo. Rimtai?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Meras siūlo Tarybai atleisti A. Ba­ce­vi­čių iš An­ti­ko­rup­ci­jos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­ko pa­rei­gų. Ar tam pritariate?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt