Nauji kunigų paskyrimai

Parašė:  2018-07-17

Liepos 11 dieną paaiškėjo kunigų paskyrimai Telšių vyskupijoje. Telšių rajone – nemažai pokyčių.
Kunigas Kęstutis Zybartas ATLEIDŽIAMAS iš Viekšnių Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebono pareigų bei nuo pareigos aptarnauti Užlieknės Šv. Marijos Magdalietės parapiją ir SKIRIAMAS Janapolės Šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebonu, klebono teisėmis ir pareigomis aptarnaujant Pavandenės Šv. Onos parapiją ir Baltininkų Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčią.
Kunigas Egidijus Kumža SKIRIAMAS Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaru.
Kunigas relig. m. mgr., eduk. m. dr. Saulius Stumbra ATLEIDŽIAMAS iš Tverų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijos klebono pareigų ir SKIRIAMAS Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos rektoriumi ir Kauno metropolijos Propedeutinio kurso vadovu, paliekant eiti kitas iki šiol turėtas pareigas.
Kunigas Vidmantas Šidlauskas ATLEIDŽIAMAS iš Degaičių Šv. Petro ir Pauliaus parapijos klebono pareigų, taip pat nuo pareigos aptarnauti Eigirdžių Dievo Apvaizdos ir Ubiškės Šv. Angelų Sargų parapijas bei Lurdo Švč. Mergelės Marijos koplyčią Dūseikių pensionate ir SKIRIAMAS Vainuto Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonu, klebono teisėmis ir pareigomis aptarnaujant Žvingių Šv. Kryžiaus Išaukštinimo parapiją bei Bikavėnų Šv. Roko ir Vizbarų Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčias.
Kunigas relig. m. mgr. Tomas Domarkas ATLEIDŽIAMAS iš Janapolės Šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebono pareigų bei nuo pareigos aptarnauti Pavandenės Šv. Onos parapiją ir Baltininkų Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčią ir SKIRIAMAS Žygaičių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus parapijos klebonu, klebono teisėmis ir pareigomis aptarnaujant Sartininkų Šv. Jurgio ir Ropkojų Šv. Jono Krikštytojo parapijas.
Kunigas Sigitas Grigas SKIRIAMAS Degaičių Šv. Petro ir Pauliaus parapijos administratoriumi, administratoriaus teisėmis ir pareigomis aptarnaujant Eigirdžių Dievo Apvaizdos ir Ubiškės Šv. Angelų Sargų parapijas bei Lurdo Švč. Mergelės Marijos koplyčią Dūseikių pensionate.
Kunigas Vaidas Buivydas ATLEIDŽIAMAS iš Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaro pareigų ir SKIRIAMAS Žarėnų Šv. vyskupo Stanislovo parapijos administratoriumi, administratoriaus teisėmis ir pareigomis aptarnaujant Lauko Sodos Šv. Joakimo parapiją ir Ryškėnų Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčią.
Kunigas relig. m. mgr. Kęstutis Balčiūnas ATLEIDŽIAMAS iš Žarėnų Šv. vyskupo Stanislovo parapijos klebono pareigų, taip pat nuo pareigos aptarnauti Lauko Sodos Šv. Joakimo parapiją ir Ryškėnų Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčią ir SKIRIAMAS Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonu bei Palangos dekanato dekanu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Katalikas parašė:

    Gera naujiena dėl Tomo Domarko,nes “plačiai“ gyveno…

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt