Menų mokyklos statybai pabaigti bus ieškomas naujas rangovas

Parašė:  2020-09-25

Telšių rajono savivaldybė nutraukė sutartį su Menų mokyklos statybos darbus vykdžiusiu rangovu – uždarąja akcine bendrove „Techsis“. Šiuo metu Telšių rajono savivaldybės administracija baigia paruošti naujo pirkimo dokumentaciją rangos darbų užbaigimo konkursui, kurį planuojama paskelbti artimiausiu metu. Savivaldybė tikisi, kad dėl būsimam rangovui keliamų kvalifikacinių reikalavimų konkursą laimės bendrovė, sėkmingai užbaigsianti pastato rekonstrukcijos darbus.
„Buvęs rangovas Menų mokyklos statybai per penkerius metus panaudojo apie 400 Eur, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gintautas Lukauskas. – Šiandien ruošiamos naujo pirkimo sąlygos. Manau, kad, įvertinus statybos darbų pabrangimą nuo 2015 m. ir atsižvelgiant į bendrą objekto sąmatą, Menų mokyklos rekonstrukcijos darbams baigti reikės iki 3 mln. Eur.“ Tačiau, kokia bus galutinė kaina, anot G. Lukausko, atsakys pirkimai. Juos ketinama skelbti spalio pradžioje, o gruodžio mėnesį jau turėti konkrečius pasiūlymus.
Skaitytojams primename, kad „Techsis“ ir Telšių rajono savivaldybės administracija rangos sutartį pasirašė dar 2015 m. lapkričio 23 d. Statybos darbus planuota vykdyti, kaip ir buvo numatyta sutarties sąlygose: nuo 2015 m. pradžios iki 2021 m., atsižvelgiant į skiriamą finansavimą.
Tačiau rangos darbai ėmė strigti praėjusių metų pabaigoje. Tąsyk Telšių rajono savivaldybės administracija nurodė, esą Menų mokyklos rekonstrukcija nevyksta dėl „Techsio“ kaltės: 2018 m. buvo nepanaudota 102 tūkst. Eur iš skirtų 400 tūkst. Eur, 2019 m. – 161 tūkst. Eur iš skirtų 280 tūkst. Eur. Rangovas kreipėsi į Savivaldybę prašydamas perskaičiuoti sutarties kainą – ją padidinti, nes neva sutarties vykdymo kaina išaugo daugiau nei 15 proc. Savivaldybės pozicija – rangovo prašymas yra nepagrįstas, todėl nebuvo tenkintas.
Galų gale po ilgų teisminių ginčų Savivaldybė nutraukė sutartį su Menų mokyklos statybos darbus vykdžiusiu rangovu.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt