„Maxima“ sakys „ačiū“ Telšiams: atvežama prekių iš „T“ raidės ir 300 kilogramų tortų

Parašė:  2019-11-28

Po Lietuvą keliaujantis „Maximos“ organizuojamas „Ačiū“ turas penktadienį, lapkričio 29-ąją, atvyks į Žemaitijos sostinę – Telšius. Lietuviškas prekybos tinklas už ilgametį bendradarbiavimą dėkos Telšių rajone veikiantiems savo tiekėjams ir pirkėjams. Telšiškiams prekybos tinklas „Maxima“ iškeps 300 kilogramų šventinių tortų ir pasiūlys akcinių prekių iš „T“ raidės nuo 1 euro. Jomis bus prekiaujama lapkričio 29–gruodžio 1 dienomis parduotuvėje „Maxima XX“ S. Daukanto g. 1A.
„Praėjusį savaitgalį „Maximos“ 27-ojo gimtadienio sulaukėme su „Ačiū“ turu lankydamiesi Ukmergėje. Ir tai labai simboliška – tik dėl ilgametės partnerystės su visoje Lietuvoje išsibarsčiusiais mūsų tiekėjais, pirkėjais ir darbuotojais visi galėjome augti ir stiprėti. Turime didelę bendruomenę Telšiuose, todėl rengiame šventę, kad galėtume padėkoti. Šventė smagesnė su dovanomis, tad ateinantį savaitgalį kviečiame į Žemaitijos sostinę, kur netrūks saldžių vaišių ir išskirtinių pasiūlymų“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė.
Lapkričio 29-osios rytą Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas kartu su K. Meide susitiks su Telšių krašto gamintojais, kurių produkciją renkasi ir mėgsta didžiausio Lietuvos prekybos tinklo pirkėjai.
O jau nuo 12 valandos parduotuvėje „Maxima XX“, kuri veikia S. Daukanto g. 1A, prasidės išskirtinai tik Telšiams skirtos „Ačiū“ turo akcijos pradžia. Čia pat miestiečiai bus kviečiami pasivaišinti didžiuliais šventiniais tortais. Net 300 kilogramų saldžių vaišių specialiai šventei iškeps „Maximos“ konditerijos meistrai.
Nuo penktadienio vidurdienio ir visą savaitgalį didžiausioje Telšių miesto „Maximoje“ (S. Daukanto g. 1A) vyks prekyba akcinėmis prekėmis, kurių pavadinimai prasideda „T“ – pirmąja miesto pavadinimo raide.
Telšiškiams paruoštų pasiūlymų sąraše bus tuno gabaliukai „Sun&sea“ (240 g (3 x 80 g) už 1 eurą, traškučiai „Pringles“ (165 g) po 1 eurą, tualetinis popierius „Grite Charisma“ (12 vnt.) už 1 eurą, trumpavaisiai agurkai po 1 eurą už kilogramą ir 6 taurių vynui komplektai už 5 eurus.
Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidurdienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, gruodžio 1-ąją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Stengiamasi, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.
„Maximos“ „Ačiū“ turas šiemet jau aplankė Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Druskininkus, Radviliškį ir Ukmergę. Kampaniją planuojama ir toliau tęsti burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius.
Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.
Apie bendrovę „Maxima“
Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir didelis prekių, ypač lietuviškų, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų ir didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. :D parašė:

  „tualetinis popierius „Grite Charisma“ (12 vnt.) už 1 eurą“… Tai šventė, tai džiaugsmas, lėkit visi pirkti 😀 O kad šiame prekybos centre nėra wc klientams – normalu?

 2. Apgavo parašė:

  Geriau padarytų ką buvo pažadėjus Telšių gyventojams, kino teatras ir požeminė aikštelė, kur maxima, aaaaauuuuuu…..

 3. IMANTAS parašė:

  PAKLAUSKITE ALGIRDĄ ŽEBRAUSKĄ APIE KINO TEATRĄ IR POŽEMINĘ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĘ…

 4. Algirdas Ž. parašė:

  Imantui. Nei jums reikia to teatro nei jūs čia kalbėkit.

 5. Telšietis A.Ž. parašė:

  Geriau patylėk su savo komentarais…

 6. Pensininkė parašė:

  Susikiškit ponai maksininkai į atatinkamą vietą tas prekes…..gal verta susimąstyti kaip keliat kainas kas savaitę…..

 7. Graudu parašė:

  Lietuviai yra avinų banda, juos ves į skerdyklą, siūlydami prieš tai nemokamą pampersą, tai eilė bus iki Germanto ežero. Ignoruokit tą renginį, o nelėkit, kaip avinai prie nemokamos putros.

 8. Terbaubago parašė:

  Tuoletinio poperiaus, Trusiku ir Tamponus atvežė. Sakė, neįmanoma buvo ieiti, pilna krautuvė be higienos priemonių gyvenusiųjų prisirinko. O kvapas koks…

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt