Masčio ežero pakrantė atgyja

Parašė:  2019-06-21

Masčio ežero pakrantė yra ne tik rajono pasididžiavimas, bet ir vienas iš labiausiai turistų lankomų Žemaitijos sostinės objektų. Džiugi žinia – jau netrukus bus baigta tiesti pakrantės atkarpa nuo Žemaičių muziejaus „Alka“ iki Žemaitijos kaimo ekspozicijos.
Šiuo metu rengiamoje pakrantės dalyje tiesiami pėsčiųjų ir dviračių keliai, įrengiami tilteliai bei kita infrastruktūra, įruoštas sporto aikštynas. Telšių rajono savivaldybės administracija turi tikslą pratęsti pėsčiųjų ir dviračių taką ir į kitą pusę – nuo Zakso kalno – ir sujungti šį naująjį taką su esamu taku link Rainių. Taip pat keliamas ir kitas tikslas – išnaudoti sukurtą infrastruktūrą ir padėti vietos verslininkams gauti iš to pelno.
„Pastaraisiais metais į rajoną investuota keliasdešimt milijonų eurų: gyvenamajai aplinkai gerinti, poilsio, rekreacinių zonų infrastruktūrai, kaimo viešųjų erdvių atnaujinimui, viešųjų pastatų infrastruktūrai, kaimo atnaujinimui ir plėtrai ir t. t. Į Telšius pritraukiame didžiules investicijas, sutvarkytos viešosios erdvės padeda pritraukti į mūsų rajoną turistų, bet ne turistų gausa lemia verslo ir viso sėkmę, o mūsų gebėjimas pasiūlyti turistams savo prekes ar paslaugas“, – teigia Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.
Anksčiau sutvarkytoje pakrantės dalyje verslininkai įsteigė kavinę, įvairius nuomos punktus. Tikimasi, kad ir naujai tvarkomoje atkarpoje vyks įvairios veiklos.
„Turime tikslą – įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus aplink visą Masčio ežerą. Tokiems darbams atlikti reikalingos didžiulės lėšos, tad nuolat ieškome finansavimo, teikiame projektus ir, tikiu, šį tikslą pamažu pasieksime“, – sako Telšių rajono savivaldybės meras K. Gusarovas.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Is kaima parašė:

  Mers yr Dievs. Per 2 menesius nutiese dviraciu takus, verslu pritrauke. Va sedziu daba, gyvent geriau pasidare, senai tokio Dievo reikejo. Ciuju per artimiausius metus, ans Telsiuose kosmodroma atidarys. Kad tik nereiktu anuo stabdyt…

 2. Pilietė parašė:

  džiugu, kad Meras pradeda reanimuoti vietos verslą, kurį marino buvę valdininkai. Kad tik prie tos reanimacijos prisidėtų ir kiti administracijos vadovai. Gal, pagaliau, vietinė valdžia išmoks gerbti savo rajono/miesto verslo įmones, išmoks jas skatinti, pagirti, pripažinti, kaip tai yra daroma kituose rajonuose.

 3. Vietinė parašė:

  Kur yra tos paslaugos ir prekės? Kodėl meluojama? Telšiai miršta. Mažėja. Darbo nėra. Žmonės, norėdami išgyventi, priversti vykti dirbti į užsienį. Gyvenimas tik valdininkams vis gerėja.

 4. To Pilietė parašė:

  Kad meras ir buvo prieš tai valdžioje. Juk jis daug metu dirbo administracijos direktoriaus pavaduotoju ir vicemeru. Pati sau prieštaraujate savo komentare 😀

 5. Jurgita parašė:

  Reiktų kuo greičiau pradėti tvarkyti Zakso kalno papėdę, kuri nuo korozijos sparčiai griūva, nes nėra sutvirtinimų akmenimis(

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt