Luokės seniūnu pasirinktas mažiau balų surinkęs kandidatas

Parašė:  2019-12-10

Lapkričio 26-ąją įvyko Telšių rajono savivaldybės skelbtas konkursas Luokės seniūno pareigoms eiti. Norinčių tapti Luokės seniūnijos vadovu užsiregistravo 12 kandidatų, tačiau konkurso dieną pasirodė tik 7. Vienas iš jų buvo pašalintas.
Surinkę daugiausiai balų į antrą etapą pateko du kandidatai – buvusios Jaunimo mokyklos direktorius, pedagoginį išsilavinimą turintis Darius Martinkus (surinko 7,29 balo) ir buvęs policijos tyrėjas Erikas Volskis (surinko 7,14 balo).
Antanas NEKRAŠIUS
Praėjusią savaitę iš minėtų dviejų kandidatų į Luokės seniūno vietą Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirinko E. Volskį. Pastarasis seniūnijai pradės vadovauti Savivaldybei gavus pažymą iš Specialiųjų tyrimų tarnybos dėl jo tinkamumo eiti tokias pareigas.
„Vakar sužinojau, kad iš mūsų dviejų Savivaldybės administracijos direktorius į Luokės seniūno pareigas pasirinko E. Volskį, – praėjusį ketvirtadienį į „Telšių ŽINIAS“ atėjęs kalbėjo vienas iš pretendentų D. Martinkus. – Pagal įstatymus viskas gerai – direktorius tokią teisę turi. Tačiau iš žmogiškosios pusės neišgirdau nė vieno Imanto Motiejūno argumento, kodėl pasirinko kandidatą, kuris konkurse surinko mažiau balų už mane.“
Anot D. Martinkaus, teisiškai niekas nebuvo pažeista, tai labiau etiketo trūkumo klausimas: „Mano nuomone, Administracijos direktorius turėjo pasikviesti abu kandidatus, su jais pasikalbėti. Galiausiai – paaiškinti, kodėl pasirinko šitą, o ne kitą asmenį. Kokias savybes turinčio žmogaus jis ieško, kad va, Dariau, tu netinki šioms pareigoms dėl to, ano ir šito… Kad man reikia tokio ir tokio… Apie tai, kad mano kandidatūra nebuvo pasirinkta, mane informavo Savivaldybės administracijos vyr. specialistė Ilma Gintalienė.
Kadangi aš nežinau I. Motiejūno pasirinkimo motyvų, dabar tik galiu spėlioti, kodėl pasirinktas mažiau balų konkurso metu surinkęs, anksčiau tyrėju dirbęs E. Volskis? Jis – buvęs I. Motiejūno kolega. Kas galėtų paneigti, jog pasirinkimas nebuvo nulemtas šio faktoriaus?“
Pakomentuoti savo pasirinkimą paprašėme Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus I. Motiejūno: „Mano manymu, konkurse ženkliai geriau pasirodė E. Volskis. Jis buvo tvirtesnis vadybos, strategijos klausimais. O kad vienas surinko daugiau balų, kitas mažiau, patekus į antrą etapą tai neturi reikšmės.“
Paklaustas, ar renkantis vieną iš dviejų kandidatų įtakos pasirinkimui neturėjo tai, jog E. Volskis – buvęs kolega, I. Motiejūnas pratrūko: „Ką jūs šiuo klausimu norite „užsukti“?! Tai dabar – jūsų žodžiais – buvę statutiniai pareigūnai negali dalyvauti konkursuose, nes kažkada dirbau policijoje?! E. Volskis Telšiuose dirbo tyrėju, aš buvau Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas – nei mes buvome draugai, nei artimiau pažįstami! Kartoju, E. Volskis konkurso metu pasirodė tvirčiau negu kitas kandidatas. Todėl ir pasirinkau. O D. Martinkus apie tai, kad nebuvo pasirinktas, informuotas raštu.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Kazys parašė:

  Manau, kad mainais už postą, gali būti liepta volskiui „medžioti“ luokiškių balsus ir tokiu būdu „atsidėkoti“ Motiejūnui per būsimus rinkimus. Gaila luokiškių, įbruko jiems prastą seniūną, o Motiejūnas per labai trumpą laiką parodė savo tikrąjį „veidą“ ir tik patvirtina sklandančius apie jį neigiamus gandus. Iš vis, kodėl telšiškiai nerenka vietinių, visokie atėjūnai braunasi bet kokia kaina į valdžią, toks kaip Motiejūnas, net Žemaičių kalbos nemoka, kaip jis gali suprasti paprastus žemaitelius

 2. Goga parašė:

  Kaip tik gerai, kad priimta ne pagal partija, nes iki šiol buvo bloga taisyklė

 3. Kaimietis parašė:

  Daug ką apie žmogų pasako jo apranga…

 4. Jonas parašė:

  Telšiškiai, o ką nors išvis nuveikė tas Motiejūnas kaip administracijos direktorius? Kol kas atrodo, kad tas mentas čia atrotuotas tik balsus kai kam uždirbti ateity, darbais nekvepia, nes nieko nemoka ir nesupranta.

 5. Jonas Jonui parašė:

  Taip Jonai. Motiejūnas nieko nenuveikė ir nenuveiks. Trūksta jam žmogiškųjų vertybių. Kol kas kuo jis girias darantis, visi S.Urbono suplanuoti projektai. Savo nieko.

 6. vietinis parašė:

  Buvusiu mentu nebuna

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar norėtumėte, kad ugdymas nuo rugsėjo 1-osios vyktų nuotoliniu būdu?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt