Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio V. Giedraičio atminimo turnyras

Parašė:  2016-11-08

Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salėje spalio 22 ir 23 dienomis vyko jau tradicinis Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio, Telšių miesto garbės piliečio Vytauto Giedraičio atminimo penktasis tarptautinis stalo teniso turnyras. Šis turnyras pasižymėjo aukštu susirinkusių žaidėjų meistriškumo lygiu.
Iš pirmo Lietuvos geriausių žaidėjų penkiasdešimtuko turnyre dalyvavo devyni žaidėjai. Tai – antroji Lietuvos raketė Benas Skirmantas, trečioji Arnoldas Domeika, ketvirtoji Kęstutis Žeimys, vienuoliktoji Tonetas Domeika, Vytautas Gudaitis ir dar daugelis kitų. Turnyre, be gausaus būrio Telšių, Tauragės, Kauno, Panevėžio, Vilniaus, Vilkaviškio, Joniškio, Šilalės, Šilutės, Šiaulių, Kuršėnų, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Akmenės, Raseinių stalo tenisininkų, varžėsi svečiai iš Rusijos ir Latvijos. Iš viso turnyre dalyvavo 150 stalo tenisininkų.
Turnyro atidarymo metu sveikinimo žodį tarė ir gerų sportinių rezultatų palinkėjo Telšių r. savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, dalyvių gausa pasidžiaugė Telšių r. savivaldybės sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas. Apie vis didesnį stalo teniso populiarumą rajone kalbėjo Telšių r. savivaldybės tarybos narė Vilija Bačionienė. Susirinkusių dalyvių aukštą meistriškumą gyrė ir atsiminimais apie Vytautą Giedraitį dalijosi Lietuvos stalo teniso asociacijos teisėjų kolegijos pirmininkas Romualdas Franckaitis. Moksleivių entuziazmu ir noru žaisti stalo tenisą džiaugėsi Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė. Jaunuosius stalo tenisininkus sveikino Sporto ir rekreacijos centro vedėja ugdymui Valerija Sungailienė.
2002 m. gimimo ir jaunesnių berniukų grupėje dalyvavo 16 dalyvių. Pagal reitingą sportininkai buvo paskirstyti į pogrupius. Po atkaklių ir įdomių kovų finale susitiko Lukas Rimkus iš Telšių ir Irmantas Daukontas iš Mažeikių. Rezultatu 3:1 nugalėjo Lukas. Kovoje dėl trečiosios vietos telšiškis Dovydas Petrauskas 2:3 pralaimėjo mažeikiškiui Lukui Frejeriui. Penktąją vietą pelnė Nojus Gustys iš Telšių – rezultatu 3:1 įveikė joniškietį Povilą Rimkevičių.
2005 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių grupėje dalyvavo taip pat 16 dalyvių. Pirmoji vieta atiteko Simonai Rimkevičiūtei iš Joniškio, antroji – Guodai Dovydaitytei iš Šiaulių, trečioji – Jarūnei Kožemialinaitei iš Vilniaus, ketvirtoji – klaipėdietei Marijai Mikalauskytei. Geriausiai iš telšiškių mergaičių sužaidė Meda Sereikaitė.
2005 m. gimimo ir jaunesnių berniukų grupėje varžėsi 22 jaunieji stalo tenisininkai. Nugalėjo vilnietis Augustas Sabaliauskas, antroji vieta skirta Ryčiui Damuliui iš Šilutės, trečioji – Mariui Jučinskui iš Joniškio. Geriausiai iš telšiškių pasirodė Titas Mitkevičius. Jis iškovojo penktąją vietą.
Suaugusiųjų vyrų iki 50 metų grupėje kovojo 57 dalyviai. Finale susitiko Lietuvos antroji raketė Benas Skirmantas iš Šiaulių su Lietuvos trečiąja rakete Arnoldu Domeika iš Mažeikių. Sėkmė lydėjo (rezultatas 3:2) Beną. Mažeikiškis Tonetas Domeika, rezultatu 3:1 įveikęs kaunietį Vytautą Gudaitį, užėmė trečiąją vietą. Penktas liko Romutis Franckaitis iš Joniškio. Antrojo finalo nugalėtoju tapo Renaldas Gusčinas iš Klaipėdos – 3:2 įveikė Dimą Ulakovą iš Rusijos. Geriausiai iš telšiškių sužaidė Paulius Keinys – pelnė 11-ąją vietą.
Veteranų grupėje varžėsi 31 žaidėjas. Nugalėjo Rolandas Navickas iš Šiaulių, antroji vieta atiteko Romui Gečui iš Šilutės, trečioji vieta – Sauliui Mickui iš Šiaulių, ketvirtoji – Kaziui Stonkui. Antrojo finalo nugalėtoju tapo Andrej Ozerickij iš Rusijos. Jis rezultatu 3:2 įveikė telšiškį Romą Liūną.
Moterų grupėje dalyvavo 8 dalyvės. Laimėjo Gabrielė Brazauskaitė iš Šilalės, antroji vieta skirta Justei Rimkevičiūtei iš Joniškio, trečioji – mažeikiškei Rusnei Vasarytei, ketvirtoji – taip pat Mažeikių atstovei Amelijai Nicytei.
Moksleivių grupių nugalėtojus ir prizininkus atminimo taurėmis, medaliais bei dovanėlėmis apdovanojo Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas.
Suaugusiųjų grupės nugalėtojams ir prizininkams skirtos Telšių stalo teniso sporto klubo „Vytas“ įsteigtos taurės, piniginiai prizai bei turnyro rėmėjų dovanos.
Telšių sporto ir rekreacijos centro treneris Remigijus GUSTYS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt