Kreipiuosi į visus rajono gyventojus,

Parašė:  2020-03-17

susidariusi situacija reikalauja susitelkimo. Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtas karantinas. Visuomenės primygtinai prašau laikytis visų ribojimų. Jie nėra nukreipti prieš verslą, prieš žmones. Jie visa jėga nukreipti kovai su virusu COVID-19. Nerizikuokime. Vyriausybė, savivaldybės, visuomenės informavimo priemonės, laboratorijos, gydytojai dirba dėl mūsų dieną ir naktį. Kviečiu padėti jiems. Netrikdykime medicinos darbuotojų darbo: nepykite negalėdami aplankyti artimųjų ligoninėje. Šių įstaigų darbuotojai stovi pirmoje kovos su virusu linijoje. Jų mums reikia nepervargusių, pailsėjusių ir bet kada pasiruošusių stoti į kovą. Kaip galima daugiau suplanuotų darbų stenkimės atlikti nuotoliniu būdu – telefonu, elektroniniu paštu. Labai prašau pagalvoti apie šalia Jūsų gyvenančius vyresnio amžiaus kaimynus bei artimuosius. Skambtelėkite jiems. Galbūt galite jiems parnešti maisto prekių. Juos turime saugoti ypatingai. O jeigu atsirado būtinybė, netoliese dažniausiai veikia vietinės nedidelės maisto prekių parduotuvės, kuriose prekių yra, o eilių – ne.
Reaguodami į susidariusią situaciją Telšių rajono savivaldybės administracijoje sudarėme Ekstremaliųjų situacijų operacijų centrą.
Centro vadovo kontaktai: el. p.: almantas.lukavicius@telsiai.lt, tel. 8 699 52673.
Visuomenės informavimas kilus klausimams: el. p.: skaiste.sadonyte@telsiai.lt, tel.: (8 444) 22365, 8 675 62447.
Visą naujausią informaciją, sprendimus, nurodymus nuolatos atnaujiname.
Sekime juos Savivaldybės interneto svetainėje www.telsiai.lt.
Tikiuosi, kad ši informacija pasieks kuo daugiau gyventojų. Ačiū visiems.
Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis GUSAROVAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt