Kontaktai

Kontaktai Laikraščio steigėjas ir leidėjas – UAB „VVARFF“

Laikraštis leidžiamas nuo 1999 m. spalio 1 d.

antradieniais ir penktadieniais.

Adresas: Respublikos g. 1, LT-87130 Telšiai.

Tel./faks. (8 444) 52255, tel. 8 698 54959,

El. paštas: tz@tzinios.lt

 

Redaktorė – Vilima MEŠKAUSKIENĖ

El. paštas: vilimam@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280, 8 686 82734.

 

Reklamos vadybininkė – Renata VAVILOVIENĖ

El. paštas: a.reklama@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52255, 8 612 59477.

 

Žurnalistai:

Antanas NEKRAŠIUS

El. paštas: antanas@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280.

Aurelija SERVIENĖ

El. paštas: aurelija@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280.

Monika GIRDVAINĖ

El. paštas:  monika@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280.

 

Fotografas – Rolandas MEŠKAUSKAS

El. paštas: rolandas@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52255.

 

Korektorė – Rasa DEVYŽIENĖ

Tel. (8 444) 52280.

 

Dizainerė-maketuotoja, Tinklalapio „Telšių ŽINIOS” administratorė – Raimonda RUKŠĖNAITĖ-BLIUTĖ

El. paštas: tz@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280.

 

Reklama, skelbimai, prenumerata – Dalia USELIENĖ

El. paštas: reklama@tzinios.lt

El. paštas: prenumerata@tzinios.lt

Tel./faks. (8 444) 52255, tel. 8 686 82738.

http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Liepos pabaigoje sukanka 100 dienų, kada pareigas pradėjo eiti tiesiogiai išrinktas Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. Kaip vertinate naujojo rajono vadovo veiklą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt