Kontaktai

Kontaktai Laikraščio steigėjas ir leidėjas – UAB „VVARFF“

Laikraštis leidžiamas nuo 1999 m. spalio 1 d.

antradieniais ir penktadieniais.

Adresas: Respublikos g. 1, LT-87130 Telšiai.

Tel./faks. (8 444) 52255, tel. 8 698 54959,

El. paštas: tz@tzinios.lt

 

Redaktorė – Vilima MEŠKAUSKIENĖ

El. paštas: vilimam@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280, 8 686 82734.

 

Žurnalistai:

Antanas NEKRAŠIUS

El. paštas: antanas@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280.

Aurelija SERVIENĖ

El. paštas: aurelija@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280.

Giedra  AKAVICKIENĖ

El. paštas:  giedra@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280.

 

Reklamos vadybininkė – Renata VAVILOVIENĖ

El. paštas: a.reklama@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52255, 8 612 59477.

 

 

Fotografas – Rolandas MEŠKAUSKAS

El. paštas: rolandas@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52255.

 

Korektorė – Vilma NEKRAŠIENĖ

Tel. (8 444) 52255.

 

Dizainerė-maketuotoja, Tinklalapio „Telšių ŽINIOS” administratorė – Erika BYTAUTIENĖ

El. paštas: tz@tzinios.lt

Tel. (8 444) 52280.

 

Reklama, skelbimai, prenumerata – Dalia USELIENĖ

El. paštas: reklama@tzinios.lt

El. paštas: prenumerata@tzinios.lt

Tel./faks. (8 444) 52255, tel. 8 686 82738.

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar Jus tenkina Telšių rajono kelių būklė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2017 tzinios.lt