Kitokia šventė Eigirdžių mokykloje

Parašė:  2020-06-26

Birželio 18 dieną vyko Eigirdžių pagrindinės mokyklos uždarymo ir mokslo metų užbaigimo šventė.
Aurelija SERVIENĖ
Nuskambėjus Lietuvos Respublikos ir Eigirdžių pagrindinės mokyklos himnams, žodį tarė mokymo įstaigos direktorė Danutė Juškienė: „Šiandien pas mus kitokia šventė, širdyje nerimas, mokiniai ne tik baigia mokslo metus, bet kartu uždaroma ir mūsų mokykla. Iš mūsų mokyklos išėję mokiniai visada randa savo gyvenimo kelią. Aš tikiuosi, kad ir jūs išėję rasite savo kelią ir būsite laimingi.“
1905 m. Eigirdžiuose buvo atidaryta pradžios mokykla. Vėliau ji tapo septynmete, aštuonmete, devynmete ir 2000 m. pagrindine mokykla, kokia ji išliko iki šių dienų. Direktorė didžiavosi turininga mokymo įstaigos istorija, žmonėmis, mokiniais ir tėveliais. Per ilgus mokyklos gyvavimo metus surengta daug gražių renginių, nuveikta daug gražių darbų.
Į susirinkusiuosius kreipėsi Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas, atliekantis skyriaus vedėjo funkcijas, Gediminas Gudas: „Gyvenimas atneša tam tikrų pasikeitimų, to norime ar nenorime, bet tenka tai išgyventi. Galbūt sunkiausia šiandien mokiniams, tačiau jie, manau, greitai prisitaikys prie vienos ar kitos aplinkos, susiras naujų draugų, pažins naujus mokytojus. Bet gražūs atsiminimai apie Eigirdžių mokyklą visada išliks atmintyje.“ Vedėjas prisiminė savo dienas, praleistas šioje mokykloje, kur teko mokytis penkerius metus.
Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkos raštai įteikti ilgametei mokyklos darbuotojai – valytojai Virginijai Daukintienei, išdirbusiai čia 27 metus. Padėkota nuo 1981 m. įstaigoje dirbusiai mokytojai Stanislavai Brasienei. Padėkos raštu apdovanota nuo 1981 m. mokytojaujanti, o nuo 1997 m. direktoriaujanti D. Juškienė.
Prie sveikinimų prisidėjo Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas, mokyklos kuratorius Arūnas Juška, Degaičių seniūnijos seniūnas Leonidas Jegorovas, Telšių švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos skyriaus socialinė pedagogė Jurgita Paulauskienė, Eigirdžių pagrindinės mokyklos tarybos pirmininkė Aušra Macienė, „Bočių“ skyriaus pirmininkė Adelė Srėbalienė ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. LINA parašė:

    labai gaila kad uždaroma Eigirdžių mokykla 🙁

  2. *|* parašė:

    Ponas Gudas didžiavosi uždarydamas mokyklą?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt