Kas protingiau: palikti išraustą gatvę ar rasti pinigų darbams baigti?

Parašė:  2019-07-02

Praėjusį ketvirtadienį vykusio Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu žodžio paprašė uždarosios akcinės bendrovės „Telšių keliai“ vadovas Valdas Knystautas. Ši įmonė atlieka Pramonės gatvės Telšiuose rekonstrukciją. V. Knystautas atkreipė politikų dėmesį, jog Savivaldybė gatvei rekonstruoti šiemet įsipareigojo skirti 1,570 mln. Eur, darbų UAB „Telšių keliai“ jau atliko už 1,150 mln. Eur. Tačiau praėjusią savaitę paaiškėjo, kad Savivaldybės 2019 m. suplanuotos lėšos minėtam projektui įgyvendinti yra vos 850 tūkst. Eur.
Antanas NEKRAŠIUS
„Pusę nakties galvojau, ar man reikia pasisakyti šiuo klausimu Tarybos posėdyje, ar ne, – politikams dėstė UAB „Telšių keliai“ vadovas ir savininkas V. Knystautas. – Priėmiau sprendimą, kad toks žingsnis yra būtinas siekiant apginti savo įmonės interesus: kad bendrovė nežlugtų, neliktų įsiskolinusi tiekėjams, mokesčiams ir t. t.“ Visa problemos esmė, anot V. Knystauto, yra ta, kad sutartis dėl Pramonės gatvės rekonstrukcijos su Savivaldybe buvo pasirašyta pernai gegužės mėnesį.
Kadangi suplanuoto finansavimo nebuvo, darbų pradžia nukelta į 2019 metus.
„Telšių kelių“ direktorius pasakojo, kad 2018-ųjų rudenį iš Savivaldybės sulaukė pranešimo, jog 2019 metams gatvei rekonstruoti yra suplanuotas finansavimas, ir buvo paprašyta pateikti būsimų darbų ir mokėjimų grafikus. Juos įmonė pateikė spalio 28 dieną. Pasirašė. Pagal suderintus grafikus Savivaldybė per šiuos metus už darbus įmonei turi sumokėti 1,570 mln. Eur. Šiuo metu atlikta darbų už 1,150 mln. Eur.
„Tačiau birželio 25 dieną visai netyčia užklydęs į Savivaldybę sužinojau, kad Pramonės gatvei rekonstruoti šiemet yra numatyta skirti vos 850 tūkst. Eur. Lygiai pusė sutartos sumos, – teigė V. Knystautas. – Noriu atkreipti Jūsų dėmesį ir paklausti, ar būtų protinga išraustą ir iš dalies baigtą (baigtumas 70 proc.) Pramonės gatvę su uždarytu eismu palikti kitiems metams, ar rasti lėšų ir dar šiemet užbaigti visus darbus?“ Įmonės vadovo tvirtinimu, sustabdžius rekonstrukcijos darbus ne tik kad nukentėtų Pramonės gatvėje įsikūręs verslas, bet ir būtų padarytas technologinis nusižengimas: „Dalis Jūsų esate susidūrę su kelių tiesimu. Apatinis gatvės pagrindas išklotas 32 mišiniu, tad gerai žinote, ką reiškia jam leisti peržiemoti…“
V. Knystautas ragino Telšių rajono savivaldybės tarybos narius surasti lėšų, kad Pramonės gatvės rekonstrukcijos darbai būtų baigti dar šiemet, ir palinkėjo, kad balsuodami už ateities projektus priimtų protingus sprendimus.
Išklausęs verslininko pasisakymą Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas nurodė Savivaldybės administracijai iki kito Tarybos posėdžio įvertinti prioritetus ir pagal juos sudėlioti projektų finansavimo eilę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Pagarba parašė:

    Su visa pagarba V. Knystautui už gebėjimą atstovauti įmonės interesus ir- pavyzdys kitiems įmonės vadovams, atstovėti savo poziciją.

  2. Tai parašė:

    Telšių keliai veža miesto šiukšles. Ir dažnai plastiko ir popieriaus konteineriai būna pilni ir stovi po porą savaičių. Žmonės namuose surušiuoja, bet kai atneši ir nėra kur palikt, metam į bendrą. Tai Vilniuj būtų senai baudą gavę, kad nevykdo pareigų.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt