Išsakykime savo nuomonę gyventojų apklausoje

Parašė:  2019-10-22

Telšių rajono savivaldybės administracija tęsia tarptautinį ES finansuojamą projektą „Dalyvaujamojo biudžeto taikymas Baltijos jūros regione“ (EmPaci, Nr.#R084). Praėjusią savaitę Savivaldybėje lankėsi, projektą pristatė ir savo žiniomis pasidalijo projekto partnerio Klaipėdos universiteto atstovai: Viešojo administravimo ir politikos mokslų katedros vedėjas doc. dr. Jaroslav Dvorak ir lektorė Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili.
Viena iš projekto veiklų yra gyventojų apklausa ir jų nuomonės tyrimas apie Savivaldybę ir dalyvaujamąjį biudžetą. Projekto partneriai iš Klaipėdos universiteto pristatė tarpinius gyventojų apklausos rezultatus, kurių metu paaiškėjo, kad aktyviau apklausoje dalyvauja Telšių miesto gyventojai. Telšių rajono kaimiškosiose seniūnijose gyvenantys piliečiai yra kur kas mažiau aktyvūs ir nedrąsiai reiškia savo nuomonę. Aktyvesni gyventojai yra Viešvėnų, Ryškėnų, Tryškių seniūnijose. Gyventojų apklausa tęsis iki šių metų spalio 31 dienos, todėl dar galite suspėti atsakyti į anketos klausimus apie tai, kiek Jūs domitės politika, kiek esate patenkintas infrastruktūros išvystymu ir gyvenimu Telšių rajono savivaldybėje, kokia Jūsų nuomonė apie dalyvaujamąjį biudžetą ir pan.
Elektroninę apklausos versiją galite rasti Telšių rajono savivaldybės administracijos interneto svetainėje www.telsiai.lt (nuoroda: Naujienos – Kviečiame dalyvauti apklausoje), socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Telšių rajono savivaldybė“. Dėl popierinės apklausos versijos prašome teirautis seniūnijose ir Savivaldybės administracijoje. Užpildytą anketą seniūnijų ir Savivaldybės administracijos darbuotojai perduos projekto vykdytojams.
Telšių rajono savivaldybės administracijos biudžetas projekte – 68 600 Eur. Iš jų: Europos Sąjungos lėšos – 58 310 Eur, Savivaldybės biudžeto lėšos – 10 290 Eur. Dalis – 50 proc. – Savivaldybės biudžeto lėšų Telšių rajono savivaldybės administracijai bus kompensuojama iš valstybės biudžeto.

Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt