Išmanioji vasara su biblioteka

Parašė:  2019-09-10

Rugsėjo 2-ąją Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje buvo apdovanoti mokiniai, kurie aktyviausiai dalyvavo vasarą bibliotekos rengtuose edukaciniuose užsiėmimuose: lėlių teatras, smėlio terapija, lego konstravimas, drono „Tello“ valdymas, 360 laipsnių kameros pristatymas. Taip pat buvo pagerbti mokytojai, kurie veikliai bendradarbiauja su biblioteka.
Už aktyvų bendradarbiavimą su Karolinos Praniauskaitės viešąja biblioteka Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas kartu su bibliotekos direktore Jolanta Sutkute padėkos raštus įteikė Ingai Kavaliūnienei – Telšių „Germanto“ progimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei, Aurelijai Šviežikienei – Telšių Žemaitės gimnazijos geografijos mokytojai metodininkei, Vandai Kuzienei – Telšių „Ateities“ progimnazijos bibliotekos vedėjai, Vaidai Šepikaitei ir Solveigai Šiškauskienei – Telšių dailės mokyklos vyr. mokytojoms.
Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos padėkos raštai ir simbolinės dovanėlės – 3D spausdintuvu pagaminti vardiniai raktų pakabukai – įteikti Danieliui ir Viliui Vaidviloms, Donatui Ruginiui, Dovydui Sukauskui, Egmontui Servai, Elijui Kniurui, Elzei Navikaitei, Lėjai ir Vestai Ringytėms, Matui Nevardauskui, Povilui Šilinskiui, Radvilei Lukšaitei ir Benui Domarkui.
Iš viso per vasarą biblioteka sulaukė daugiau kaip 900 edukacijose dalyvavusių vaikų, jų tėvelių ir mokytojų. Šis užsiėmimų ciklas tęsis ir rudenį, taigi bus laukiami ir tie, kurie dar nesilankė.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. vietinis parašė:

    Kažin kur dingo Viešvėnų bibliotekininkas… jaunas vyrukas, gražus.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt