Gražėja Varnių viešosios erdvės

Parašė:  2019-07-12

„Būtent šioje vietoje aptūpė mažą Varnelę Varniai. Seniai jau. Spėjo čia per tą laiką sugriūti kelios bažnyčios, miestas ne kartą degė ir vėl iškilo, medžiais sužaliavo. O Varnelė teka.“
(Česlovas Kudaba „Varniai“)

 

Praėjusiais metais pradėti Varnių miesto viešųjų erdvių tvarkymo darbai jau eina į pabaigą – rezultatai jau matomi ir pokyčiais noriai naudojasi vietos gyventojai bei svečiai. Apie projekto metu atliktus ir tebevykdomus darbus pasakoja Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.
Darbai Varnių mieste vykdomi keliais etapais. Vienas iš jų – Medininkų aikštės atnaujinimas. „Aikštėje įrengti suoliukai, šiukšliadėžės, šviestuvai, teritorija apšviečiama su atskira apskaitos ir valdymo sistema. Atnaujinant Medininkų aikštę, įruošta ir vietomis atnaujinta asfalto danga, veja, įrengtos automobilių stovėjimo vietos ir pėsčiųjų ir dviračių takai, formuojami želdiniai, įrengta vieta Kalėdų eglei. Taip pat sutvarkytos Varnelės upės pietinė ir šiaurinė pakrantės“, – informuoja rajono vadovas K. Gusarovas.
Upės pakrantės šlaitai grindžiami akmenimis, teritorijoje įrengti suoliukai, šiukšliadėžės, šviestuvai, gėlynai. Siekiant užtikrinti gyventojų saugumą ir patogumą, per upę pastatytas tiltas. Pietinėje Varnelės upės pakrantėje ruošiama nauja vieta susibūrimams – lauko scena bendruomenės renginiams.
Planuojant darbus Varniuose, viešąsias miesto erdves siekta pritaikyti įvairaus amžiaus ir įvairių poreikių gyventojams, aktyviam ir pasyviam laisvalaikiui, todėl mieste įrengta ne tik vaikų žaidimo, bet ir sporto aikštelė.
„Iš įvairių finansavimo šaltinių Telšių rajono savivaldybė tvarko viešąsias erdves mieste ir rajono seniūnijose. Modernizuojame viešosios paskirties pastatus, remontuojame kelius ir gatves, atnaujiname ir tiesiame geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tinklus ir kt. Tikrai turime kuo pasidžiaugti, bet kartu privalome visomis išgalėmis stengtis, kad gyvenimas Telšių rajone dar gerėtų. Todėl planuojame darbus keleriems metams į priekį“, – teigia meras K. Gusarovas.
Telšių rajono savivaldybės administracijos naujienas kviečiame skaityti interneto svetainėje www.telsiai.lt, socialinio tinklo „Facebook“ Telšių rajono savivaldybės paskyroje (Telšių rajono savivaldybė).
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt