Gimnazistai įteikė merui peticiją

Parašė:  2019-10-25

Spalio 17-ąją Telšių Žemaitės gimnazijos IIb ir IIc klasių mokiniai įteikė Telšių rajono savivaldybės merui Kęstučiui Gusarovui peticiją, kurioje prašoma rajono valdžios atkreipti dėmesį į problemą dėl atliekų rūšiavimo ugdymo įstaigose.
52 gimnazistai, vadovaujami mokytojos Vilijos Vaičiulienės, atliko tyrimą dėl atliekų rūšiavimo galimybių Telšių miesto mokyklose ir nustatė, kad prie miesto mokyklų nėra konteinerių, skirtų popieriui ir plastikui.
Žemaitės gimnazijos mokiniai aplankė „Kranto“, „Ateities“, „Germanto“ progimnazijas, „Džiugo“ ir Vincento Borisevičiaus gimnazijas. Visose minėtose ugdymo įstaigose nerado atliekoms rūšiuoti skirtų konteinerių. Apie tai, kad įstaigose šiukšlės nėra rūšiuojamos, o metamos į bendruosius atliekų konteinerius, patvirtino ir ten besimokantys mokiniai.
Gimnazistai aiškinosi atliekų rūšiavimo situaciją ir savo ugdymo įstaigoje. Anot mokinių, nors pačioje Žemaitės gimnazijoje ir yra pastatyti atliekų rūšiavimo konteineriai, tačiau visos jų surūšiuotos šiukšlės galiausiai patenka į bendruosius konteinerius.
Žemaitės gimnazijos moksleiviai konstatavo, kad tiek prie Telšių miesto ugdymo įstaigų, tiek jose nėra pastatytų konteinerių ar šiukšliadėžių, skirtų popieriui ir plastikui.
Įvertinę tai, Žemaitės gimnazijos IIb ir IIc klasių mokiniai pasirašė peticiją, kurioje Telšių rajono savivaldybės tarybai pasiūlyta iki šių metų pabaigos išspręsti klausimą dėl atliekų rūšiavimo galimybių sudarymo Telšių rajono ugdymo įstaigose.
„Davėte darbo, – paėmęs gimnazistų peticiją kalbėjo Telšių rajono savivaldybės meras K. Gusarovas. – Pasitariau su mūsų ekologais. Dar šiemet imsimės priemonių, kad prie mokyklų būtų pastatyti atliekų rūšiavimo konteineriai.“
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Vanda parašė:

    ČIA TAU NE GĖLES ĮTEIKINĖTI BOBUTĖMS…

  2. Sandra L parašė:

    Vel polat and didzei gerbemo mero ans tur svarbesnu reikalu ans daba darpo vietas kure ans i teip sutvarke pazeres visa senmiesti sutvarke o dabar sukurs daugeusei darpo vetu ant letuvos i visi snurais į telsus vazos darpo eskot nes tik sitas meras ira gereuses o saseldemokratu partija tik rupinasi vargoleis o lansbergei nesirupina

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt