Dviratininkas prie Telšių aptiko „juodąją skylę“?

Parašė:  2019-06-07

Praėjusią savaitę į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją užsukęs telšiškis Vaidas Bagdonas tikino, jog Telšių rajone išvykus iš miesto ir važiuojant link Nevarėnų kaimo, Dygulio gatvės pradžioje, nuo sankryžos nutolus apie 200–300 m, dedasi keisti dalykai. Esą važiuojant dviračiu būtent pro šią vietą kiekvieną kartą trenkia nestipri elektros srovė.
V. Bagdonas – buvęs profesionalus dviratininkas, todėl kasdien dviračiu numina apie 20–30 km. O keliu link Nevarėnų jis traukia į gimtąją tėvų sodybą. Tačiau, kaip jis pats sako, kaskart įsitempia artėdamas būtent prie jau minėtos vietos – ten jį pasitinka elektros srovė. Žmogus bijo, kad kokią dieną jo kelionė dviračiu pas tėvus gali būti paskutinė. Dviratininkas mąstė: gal tam įtakos gali turėti virš kelio nutiesti ir žemai nukarę aukštos įtampos laidai?
Ar tai išvis įmanoma? „Telšių ŽINIOS“ kalbina ESO ryšių su visuomene projektų vadovą Tomą Kavaliauską.
„ESO inžinieriai nuvyko į nurodytą vietą ir nustatė, kad su skirstymo elektros linijomis viskas gerai – minimos aplinkybės nepasitvirtino“, – sakė T. Kavaliauskas.
Tačiau ten yra AB „Litgrid“ 330 kV perdavimo linija. Jos elektromagnetinis laukas yra stipresnis nei skirstymo linijų, tad darytina prielaida, kad, esant drėgnam orui, gali girdėtis čirškesys.
Pasak ryšių su visuomene projektų vadovo, dėl elektros srovės galimo nuotėkio reiktų detalesnės informacijos. Būtų naudinga susitikti su telšiškiu ir kartu su juo išsamiau aptarti aplinkybes.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Jonas parašė:

    Taip ir man kartą virš tų laidų būnant ir palietus metalą trinktelėjo silpna elektros srovė

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt