Duetų vakaras Nevarėnuose

Parašė:  2020-02-21

Vasario 14-ąją bent jau Nevarėnų kultūros centre niekas nesijautė vienišas – juk taip ir turi būti Meilės dieną: vyko dainuojančių duetų vakaras „Dainuok, širdie, gyvenimą“. Taip miestelyje jau dešimtą kartą sutinkama Šv. Valentino diena.
Renginį vedė Nevarėnų kultūros centro mėgėjų teatro „Žibintas“ aktoriai Vida Čėjauskienė ir Viktoras Praspaliauskas.
Scenoje pasirodė viena už kitą dainingesnės poros, kurios atliko po dvi dainas. Žodžiu, viskas porom!
Dainavo Telšių kultūros centro renginių režisierės Agnė Jakavičiūtė ir Alina Gintalienė.
Vakaro šeimininkai pristatė du duetus: į sceną žengė Danutės Ramančauskytės ir Martyno Miliausko duetas bei ypatingų aplodismentų sulaukęs ir žiūrovų simpatijų prizą pelnęs Stanislovo Grigalausko ir Nevarėnų parapijos klebono Tomo Kauliaus duetas.
Gadūnavo seniūnijai atstovavo pats seniūnas Justinas Dapkus ir seniūnijos kultūrinių renginių organizatorė A. Jakavičiūtė.
Iš Tryškių geros nuotaikos dozę atvežė kultūros centro direktoriaus Egidijaus Einikio ir Renato Servos duetas.
Žiūrovus sujaudino viešvėniškių Violetos Bendės ir Vandos Bertašienės atliekami kūriniai.
Kartu visą salę dainuoti privertė Sandros ir Sigito Petrulių duetas iš Ryškėnų.
Sulaukta svečių ir iš gretimų rajonų: renginį papuošė viešnios iš Tirkšlių kultūros centro – Virginija Letukienė ir Virginija Liupšienė, porą dainų dovanojo alsėdiškiai – visiems žinoma balsingoji Gerda Šukytė ir jos mokytojas Linas Senkus.
Renginį paįvairino Nevarėnų kultūros centro moterų šokių kolektyvai „Budingos“ ir „MM‘KO“. Jų vadovė – Inga Budginienė.
Visiems atlikėjams Nevarėnų kultūros centro direktorius Albinas Šmukšta įteikė padėkos raštus, rėmėjai negailėjo prizų. Susirinkusiuosius pasveikino Nevarėnų seniūnė Vilma Šakienė.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt