Draugystė su vokiečiais tęsiasi

Parašė:  2019-06-18

Telšių Naujamiesčio mokyklos mokinių ir mokytojų delegacija svečiavosi pas draugus – partnerius Kardinolo Galeno mokykloje, Dinklagės mieste, Vokietijoje. Viešnagės metu mokiniai ir mokytojai dalyvavo bendroje projektinėje veikloje, pramogavo, pažino šalį.
Į Vokietiją telšiškiai šįkart išvyko dviem autobusiukais – šeši mokiniai ir šeši pedagogai. Patirties sėmėsi ir mokinius lydėjo: mokyklos direktorius Kęstutis Saplinskas, psichologė Danutė Stasiulienė, mokytojos Vilma Vaičiulė, Jolanta Mikienė, Asta Lukošienė ir auklėtoja Loreta Stancelienė.
Viešnagės metu vyko aktyvi projektinė veika. Visi pasiskirstę į tris grupes – muzikos, maisto ruošimo, medžio darbų – vaikai ir mokytojai vykdė veiklas.
„Vieni darė iš medžio lėktuvėlius, kiti tuo tarpu ruošė lietuviškus bei vokiškus maisto patiekalus. O po visų darbų vyko apibendrinimai – nuveiktų darbų pristatymai vokiečių mokyklos bendruomenei“, – pasakojo D. Stasiulienė.
Kiekvieną dieną buvo organizuojamos ekskursijos, aplankytos žymesnės Dinklagės vietovės. Daug džiugesio vaikams sukėlė atrakcionų parke praleista diena. Pasak K. Saplinsko, keletas vaikų iki šiol gyvenime nubuvo buvę karuselėse, todėl gerų emocijų tikrai netrūko.
Pasak mokytojų, kalbos nemokėjimas užsimegzti draugystei tarp vaikų visiškai netrukdė. Pakako vos keleto angliškų žodžių, gerų emocijų, rankų mostų, o išsiskiriant ir ašarą nubraukti teko.
Kitais metais abi mokyklos partnerės švęs 25 metų bendradarbiavimo sukaktį.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Žemaitė parašė:

    PARTIJOS NARIUI : jei jau toks TIKRAS LIETUVIS , tai reikėtų taisyklingai rašyt komentarą ir be klaidų. Ne meras nurodinėja tęst draugystę ar ne. Tai mokyklų bendradarbiavimo reikalas.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt