Buvusioje Jaunimo mokykloje tyko pavojai

Parašė:  2020-02-11

2016 metais nepritarus buvusioje Telšių jaunimo mokykloje įkurti Mergaičių socializacijos centrą, pastatas ir toliau merdėja.
Krintančios statinio plytos, atviri nuotekų šuliniai, griūvanti tvora – tokį vaizdą galima pamatyti vaikštant po buvusios mokyklos teritoriją.
Argi nekyla pavojus susižaloti čia užklydusiems netoliese besimokantiems pradinės mokyklos mokiniams?
Monika GIRDVAINĖ
Trūksta priežiūros?
Iš „Telšių ŽINIŲ“ skaitytojo sulaukėme klausimų, ar nieko nežadama daryti su buvusios Jaunimo mokyklos pastatu, esančiu Kepyklos gatvėje.
Gyventojas pastebi, kad pastaruoju metu šiek tiek aptvarkyta mokyklos aplinka, išpjauti krūmai, išvežtos šiukšlės, tačiau po jos teritoriją sugalvojusiems pavaikštinėti asmenims kyla nemažas pavojus. Prie pat takelio, kuriuo trumpindami kelią eina tiek suaugusieji, tiek ir vaikai, yra trys nuotekų šuliniai be dangčių. Esą atviri šuliniai žiojėja tikrai ne mėnesį ar kelis.
„Aišku, po mokyklos teritoriją vaikščioti negalima, bet ar įmanoma nuo to apsaugoti netoliese „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje besimokančius vaikus? Esu pastebėjęs, kad vaikams smalsu pavaikštinėti po apleisto pastato teritoriją. O kas atsakys, jei jiems nutiks kokia nelaimė? Į atvirą šulinį įkritę praeiviai gali tikrai nemenkai susižeisti“, – kalbėjo netoliese gyvenantis telšiškis. Jo teigimu, Telšių rajono savivaldybei priklausančios buvusios mokyklos teritorijos priežiūrai skiriama tikrai per mažai dėmesio.
Problema žinoma
Telšių rajono savivaldybės administracijos atstovė spaudai Skaistė Sadonytė informavo, kad situacija dėl dangčių yra žinoma. Anot jos, problema esą kyla dėl to, kad dangčiai pasisavinami.
„Šiuo metu yra užsakyti tokie dangčiai, kurių dėl svorio nebus įmanoma pakelti. Taip pat bus statomi užrašai, draudžiantys patekti į teritoriją“, – pranešė ji.
Į klausimą, ar nemanoma, jog pastato priežiūrai reiktų skirti daugiau dėmesio, atsakymas nepateiktas.
Būta kalbų, kad Savivaldybės administracija, šiek tiek aptvarkiusi pastatą, planuoja jį parduoti, tačiau atstovė spaudai tokias kalbas paneigė: „Pastatas priklauso Savivaldybei, į parduodamų objektų sąrašą neįtrauktas. Priėmus sprendimus dėl pastato likimo, visuomenė bus informuojama.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Skaitytoja parašė:

    Atkreipiu demesi. Pavaiksciokite po buvusios plytines teritorija.Ten ne suliniai o rezervuarai atviri atviros cisternos ir taip visur betvarke. Visiem dzin, kol neivyko nelaime/

  2. Vilma parašė:

    o juk kažkada tame pastate vyko gražus gyvenimas: pamokos vaikams, įspūdingi renginiai, šventės, vaikų vasaros stovyklos, mokyklos jubiliejai ir t. t. kaip yra paprasta viską sugriauti, o kai reikia atstatyti – nei lėšų, nei galimybių, o juo labiau -noro nebelieka. Kodėl mes neišmokstame iš gražaus pastato (kai jis dar buvo eksploatuojamas) padaryti jį dar gražesniu, o ne atvirkščiai apleisti nepataisomai.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt