Baiminamasi, ar sutvarkytas kelias netaps purvynu

Parašė:  2019-11-01

Į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi Viešvėnų seniūnijos Pakapių kaimo gyventoja. Moteris skundėsi dėl kelyje, kuris veda link minėtos gyvenvietės, atliktų greideriavimo darbų. Jos teigimu, darbai atlikti itin nekokybiškai, nustumdžius paaukštėjusius kelkraščius buvo panaikinti kelio pakraščiuose buvę grioviai, dėl ko vanduo nuo kelio nenuteka ir kyla pavojus, kad važiuojamoji dalis, stipriau palijus, gali tapti purvynu. Taip pat gyventoja teigė, jog po šių darbų liko nesutvarkyta pakelė.
Moteris pasakojo, kad dėl prastos kelio būklės kreipėsi į Viešvėnų seniūną Petrą Varnelį. Seniūnijos vadovas jai pasakė, jog darbai atlikti gerai, o reiškiamos pretenzijos neturi pagrindo.
„Greideriavimo darbai atlikti labai gerai. Neturiu jokių pretenzijų. Viskas padaryta, kad vanduo nubėgtų nuo kelio ir žiemą nesusidarytų ledas, – „Telšių ŽINIOMS“ tvirtino seniūnas P. Varnelis, o dėl gyventojos reiškiamų priekaištų atsakė: – Ji mano, kad blogai nugreideriuota, aš sakau, kad gerai. Iš Savivaldybės buvo atvykusi komisija – dėl darbų kokybės jokių pastabų neturėjo.“
Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus Statybos poskyrio specialistas Adomas Bružas „Telšių ŽINIOMS“ patvirtino, jog kartu su rangovu ir Viešvėnų seniūnu buvo nuvykę į vietą ir apžiūrėjo kelyje atliktų greideriavimo darbų kokybę. „Buvo paprasčiausiai greideriu nulygintas kelias ir nustumdyti paaukštėję kelkraščiai, kad vanduo nesikauptų ant kelio, – pasakojo A. Bružas. – Kadangi kelkraščių paaukštėjimas nebuvo didelis – juos nustumdė su greideriu. Ekskavatoriaus neprireikė ir žemės niekas nevežė.“
Anot Statybos poskyrio specialisto, visas gyventojos ir seniūno konfliktas greičiausiai kilo dėl to, kad moteris netoliese kelio pasistatė vadinamąjį piemenį, ant kurio stulpų, atliekant greideriavimo darbus, truputį buvo užstumta velėna. „Ta tvora patenka į kelio apsaugos zoną. Ji sugadinta nebuvo. O ant stulpų užmesta velėna iki pavasario sunyks…“ – teigė A. Bružas.
Iš viso buvo nugreideriuotas 1,5 km kelio ruožas. 1 km darbų kaina – 64 Eur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt