Ar siūlymas taupyti lėšas yra populizmas?

Parašė:  2019-06-04

Ketvirtadienį vykusiame Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo paskirtas Telšių r. savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas ir nustatytas maksimalus jo atlyginimo koeficientas – 17,5. Prie algos direktoriui dar bus mokamas priedas už darbo stažą valstybės tarnyboje. Iš viso Administracijos vadovo alga sieks 3 754 eurus. Tarybos posėdyje pasiūliau nustatyti minimalų koeficientą 14,5 ir sumažinti atlygį I. Motiejūnui iki 3 110 eurų. Už tai kolegos mane pavadino populistu.
Negi 3 110 eurų per mėnesį yra mažai? Telšių rajono savivaldybės biudžetas deficitinis, trūksta lėšų būtiniausioms reikmėms, net darbuotojų atlyginimams.
Kaip pavadinti tokį reiškinį? Išlaidavimu ar paprasčiausia mūsų visų pinigų vagyste? Jeigu Taryba būtų priėmusi mano siūlymą, per kadenciją būtų sutaupyta apie 30 000 eurų. Tai du socialiniai būstai šeimoms, neturinčioms namų, arba miesto ar kaimo gatvės remontas, kieno nors gyvenimo ar darbo sąlygų pagerinimas…
Ar siūlymas taupyti mūsų visų lėšas ir ekonomiškai, racionaliai jomis disponuoti yra populizmas?
Telšių rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas BACEVIČIUS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Sandra parašė:

    Ka ce stumat pavidolei as gereu nevalgisu bet uz sosdemus galva guldau ir kek konservai vagei apiplese o ce menknekis su konservais paliginus mano motina gauna 163 eurus pensijos tik sosdemu deka ta pensija pakele bet sako gereu nevalgis bet tam zmogui reike ko daugeu doti nes jis su meru pritraugs daug investiciju ir merui reike pakelt alga smarkei nes jis mano klasokas kartu is pamoku begom nusirasinejom letuvu ir matematika no vens kito ir mano visa gimine uz sosdemus

  2. Ubagas parašė:

    Vienas,lauke ne karys,laikas atsibusti,Algi…

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt