Algirdas Tarvainis – kandidatas į riterius

Parašė:  2019-08-23

Kasmet minint Lietuvos savivaldos dieną teikiami „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai.
Liepos mėnesį Telšių rajono savivaldybė sulaukė rašto iš Lietuvos savivaldybių asociacijos (LAS). LAS paprašė mūsų Tarybos narių, jog šie pasiūlytų kandidatą „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimui. Šis ženklas skiriamas asmenims, nusipelniusiems Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.
Praėjusią savaitę Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Taryboje pateikė Telšių rajono savivaldybės tarybos nario Algirdo Tarvainio kandidatūrą. „Valstiečiai“ savo siūlymą argumentavo tuo, kad A. Tarvainiui žmonės jau trečią kadenciją patiki Tarybos nario pareigas, savo veikla politikas stiprina gyventojų pasitikėjimą valdžia, aktyviai gina visuomenės interesus, teikia įvairius pasiūlymus, inicijuoja įvairių projektų kaimo gyvenvietėse rengimą ir įgyvendinimą, yra puikus diplomatas ir t. t.
Ar A. Tarvainio kandidatūra bus teikiama LAS „Auksinės krivūlės riteris“ 2019 m. apdovanojimui – paaiškės kitą savaitę vyksiančio Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu.
O ką manote Jūs: vertas A. Tarvainis riterio titulo? Išreikškite savo nuomonę „Telšių ŽINIŲ“ internetinėje svetainėje
(www.tzinios.lt) vykdomoje apklausoje.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Dalia parašė:

  Vertas pagarbos žmogus. Išsilavinęs, darbštus, diplomatiškas.

 2. Bronė parašė:

  Visada buvo ir iki šiol yra gerbiamas, keliantis pasitikėjimą, žmogus.

 3. Vida parašė:

  Šis žmogus tikrai yra vertas šio apdovanojimo.Sėkmės.

 4. Jonas parašė:

  Po tokių apdovanojimų, greitu laiku prie urnų nebematysime rinkėjų. Gal kokia visuomeninė organizacija, ar šiaip pavienių asmenų grupė stiprina savivaldą pasiūlymais, nuolat primena apie savivaldos veikimą, demokratiją. Gal tokiu paieškoti, o ne politiką siūlyti, kuris abėjotina repotacija savivaldoje kvėpuoja. Kaip ten antikorupcinės ne veikli komisija praeitoje kadencijoje. Čia nuomonė.

 5. Stepas, Janina parašė:

  Puikus, išsilavinęs žmogus, geras ir gabus vadovas.Supranta žmonių problemas. Vertas apdovanojimo.

 6. Genovaite parašė:

  Vertas sio titulo zmogus,pritariu

 7. Jonas Baisogala parašė:

  Vertas Auksinės krivulės riterio titulo.

 8. fui parašė:

  dirbtinai organizuota pagyrų kampanija….

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt