Aktuali informacija dėl darbų Respublikos gatvėje

Parašė:  2020-06-23

Telšių rajono savivaldybės administracija, uždarosios akcinės bendrovės „Telšių vandenys“ ir „Tilta“ pasirašė papildomą susitarimą, pagal kurį Respublikos gatvės Telšių mieste rekonstravimo darbų pirkimo sutartyje keičiamas jungtinės veiklos partnerių pagrindinis partneris iš UAB „Techsis“ į UAB „Tilta“.
Šį pakeitimą inicijavo patys jungtinės veiklos partneriai: UAB „Tilta“, UAB „Techsis“ ir UAB „Orlis“, kurie Telšių rajono savivaldybės administracijai ir UAB „Telšių vandenys“ adresuotame rašte nurodė, kad, siekiant laiku ir tinkamai įgyvendinti objektą, prašo pritarti pagrindinio jungtinės veiklos partnerio pakeitimui iš UAB „Techsis“ į UAB „Tilta“ nekeičiant kitų sutarties sąlygų.
Jungtinės veiklos partnerių pagrindinio partnerio pakeitimas paspartins sutarties vykdymą, t. y.
pagrindinė partnerė UAB „Tilta“ sutarčiai vykdyti skirs daugiau žmogiškųjų išteklių ir technikos.
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas teigė, kad toks sprendimas priimtas ne šiaip sau: UAB „Techsis“ nevykdė sutarties sąlygų – pasiekė maždaug 300 tūkst. eurų nepadarytų darbų atsilikimą, į nuolatinius Savivaldybės administracijos raginimus dirbti sparčiau neatsižvelgė. „Tikiuosi, kad, UAB „Tilta“ tapus pagrindine jungtinės veiklos partnere, darbai vyks operatyviau. Didesnės žmonių ir technikos pajėgos pagreitins darbų eigą Respublikos g.“, – sakė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius.
Parengta pagal Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt