
Kiekviena moteris nori turėti gražiai sutvarkytas rankas. Rankų „veidas“ – mūsų nagai. Ne visoms moterims pavyksta pačioms užsiauginti norimo ilgio ir formos nagus. Kai kurių moterų nagai yra minkšti ir labai greitai lūžta. Nagus kramtančioms moterims gelinis nagų priauginimas vienas iš pagrindinių šio įpročio atsikratymo būdų. Todėl pagalbos ieškome pas nagų priauginimo meistrus – manikiūristus ar ieškome pirkti priemonių tinkančių atlikti grožio procedūras savarankiškai namuose.
Gelio pasirinkimo ypatumai
Nagų priauginimui skirtų gelių pasirinkimas yra labai platus. Kaip nepasiklysti jų gausybėje? Pateiksime kelias rekomendacijas į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tinkamą gelį. Gelių yra labai įvairių rūšių: skaidrūs, mažiau skaidrūs, neskaidrūs, spalvoti, vienfaziai, skystesni, vidutinio klampumo, klampūs, kaitrūs, mažiau kaitrūs ar savaime išsilyginantys.
Kai kuriomis priemonėmis galite nagus susitvarkyti ir pačios, na o kitos gali pareikalauti ypatingų įgūdžių. Su vienais geliais dirbti lengviau, su kitais sunkiau. Skystas gelis pareikalaus didesnės kantrybės, jį „suvaldyti“ ant nago sunkiau – greitai bėga į kraštus, todėl neturint įgūdžių rinkitės tirštesnį, klampesnį ir savaime išsilyginantį gelį.
Gelį rinkitės atsakingai
Moterims, ypač karštuoju metų sezonu labai siaurėja nagų plokštelės, todėl patartina rinktis mažiau kaitrius gelius, jie sumažins diskomfortą nagą įdėjus į LED ar UV lempą skirtą geliui stingdinti. Visi geliai parduodami specializuotose parduotuvėse mūsų šalyje yra patikimi, sertifikuoti ir saugūs. Tačiau pasitaiko atvejų, kad kaip ir kiekvienam produktui, klientui gali pasireikšti alergija kuri priklauso ir nuo pačio žmogaus imuninės sistemos. Todėl gelį reikia rinktis labai atsakingai ir geriausia pasikonsultuoti su specialistu.
Renkantis gelį reikia atkreipti dėmesį į jo tekstūrą, laikymo sąlygas, naudojimą, pagalbines priemones tokias kaip nuriebalintojas, gruntas, bazė, formavimo šepetėlis. Taip pat reikia turėti ir procedūros užbaigimo gelį – paskutinį sluoksnį vadinamą topu. Vien gelio neužteks. Svarbu ir užteptos priemonės laikymas UV/LED lempoje, nes kiekvienoje iš jų laikymo laikas skiriasi. Todėl įsigijus priemonę būtina perskaityti instrukciją bei rekomendacijas. Jų nesilaikant galutinis rezultatas gali netenkinti jūsų lūkesčių, todėl nagų išnešiojimo laikas (rekomenduojamas 2-4 savaitės) gali labai sutrumpėti ir būti nekokybiškas.