
Mugė SUKURTA LIETUVOJE, subūrusi tautinį paveldą puoselėjančius amatininkus, tautodailininkus bei lietuviško maisto gamintojus, atvyksta į Telšius.
Spalio 9 dieną, Telšių
gyventojai ir miesto svečiai galės mėgautis gausiu lietuviškų gaminių, produktų bei augalų asortimentu.
Mugės metu lietuvių kūrėjai ne tik pristatys išskirtinius rankų darbo aksesuarus, drabužius, vilnos ir keramikos dirbinius, bet ir prekiaus
papuošalais iš natūralių akmenų, sidabro, vario bei krištolo. Savo asortimentą siūlys ir tekstilės su lietuviška simbolika gamintojai, natūralios odos meistrai, kuriantys išskirtines rankines, kuprines bei delnines.
Mugės lankytojai galės mėgautis ir rūšine kava, imunitetą stiprinančiais medaus gaminiais ir desertais, natūraliomis žolelių arbatomis bei jų mišiniais. Tuo metu smaližius džiugins gausus skanėstų asortimentas vaikams, rankų darbo šokoladas.
Šį šeštadienį lietuviška kokybe galės mėgautis ir natūralių sūrių, mėsos bei žvėrienos mylėtojai. Mugės lankytojų lauks gausus rūkytų, vytintų bei sūdytų mėsos gaminių asortimentas, rūkyta žuvis bei jos produktai.
Tikro lietuviško skonio išsiilgę kraštiečiai galės mėgautis ir tautinio paveldo statusą turinčiais duonos gaminiais, namine gira, pyragais, natūraliais prieskoniais bei įvairiais pagardais, šalto spaudimo aliejais.
Džiugina tai, jog į Telšius atvyksta ne tik tautodailininkai, amatininkai, aksesuarų kūrėjai bei tautinį paveldą puoselėjantys maisto gamintojai, bet ir medelynų atstovai. Telšiuose savo išpuoselėtą asortimentą siūlys dr. Algirdo Amšiejaus komanda, ilgametę patirtį sukaupęs Buskų medelynas bei kiti sodinukų, dekoratyvinių augalų, vaiskrūmių ir
vaismedžių augintojai. Tad apsilankę mugėje galėsite ne tik papildyti savo sodo kolekciją naujais augalais, bet ir gauti naudingų patarimų jums rūpimais klausimais.
Mugė SUKURTA LIETUVOJE vyks spalio 9 d., Turgaus aikštėje, nuo 10 iki 16 valandos. Organizatoriai dalyvius bei lankytojus kviečia būti
atsakingais ir visos mugės metu dėvėti nosį ir burną dengiančią veido kaukę bei laikytis saugaus, bent dviejų
metrų atstumo.
Nieka nesuprontu, mugi gal daryt, o tradicinį žemdirbių torgų negal…
Kai tokie „geri” covid rodikliai? Rudens šventę atšaukė dėl blogos situacijos, o po savaitės kitą mugę leido organizuoti?