Žemaitijos regiono „Bočių“ susitikimas

Parašė:  2018-12-21

Praėjusią savaitę Telšių „Bočių“ namuose rinkosi Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Žemaitijos regiono pirmininkai. Susitikimo metu pasidžiaugta nuveiktais darbais, aptarti kitų – Žemaitijos – metų renginiai.
Šventinėje popietėje muzikiniais kūriniais pasveikino mišrus ansamblis „Širdies kibirkštėlė“ (vad. Sofija Čegienė).

Už aktyvumą, pilietiškumą ir skleidžiamą laimę „Bočiams“ dėkojo Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas. Prie sveikinimų prisidėjo Telšių miesto seniūnas Kazys Lečkauskas. Jo nuomone, „Bočiai“ nuveikė labai daug: „Jūs dalinatės gerumu ir tuo uždegate kitus. Organizuojate renginius, rašote projektus ir nuveiktų darbų kokybe neatsiliekate nuo kultūros centro.“
Į Žemaitijos sostinę atvykusius svečius pasveikino LPS „Bočiai“ Telšių rajono bendrijos pirmininkas Kajetonas Šliogeris ir perdavė žodį viešniai iš Skuodo – „Bočių“ pirmininkei Joanai Viščiūnienei. Moteris, pasitinkant Žemaitijos metus, ragino skleisti žemaitiškumą: „Tautai, praradusiai savo kalbą ir kultūrą, gresia išnykimas. Jei išliks žemaičiai, išliks ir Lietuva. Todėl labai svarbu išlaikyti savo kalbą ir tikėjimą. Mes esame tautos sąžinė, protas ir išmintis.“ J. Viščiūnienė, girdama „Bočių“ nuveiktus darbus, ragino žengti kitą labai svarbų žingsnį – link jaunimo.
Žemaitijos regiono pirmininkų susitikime nutarta tęsti ekskursijų veiklą, aptarti numatomi renginiai, išvykos, veiklos, pastangos 2019 m. išlaikyti tarmiškumą renginiuose.
2019 m. LPS „Bočiai“ renginių programa:
Sausio 6 d. – tradicinė išvyka į Šiaulių vyskupijos šventę Šiaulių arenoje.
Kovo 9–10 d. – respublikinė Kaziuko mugė Telšiuose, Turgaus aikštėje.
Birželio 8 d. – Telšių miesto šventė. Masčio ežere, ties „Bočių alėja“, aštuonviečių valčių irklavimo varžybos ir kapelų varžytuvės.
Rugpjūčio 24 d. Telšių miesto amfiteatre – renginys, skirtas Baltijos kelio 30-mečiui paminėti.
Spalio 1 d. – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Ką gi parašė:

    Socdemas nerimsta. Jų administracijos direktorius pasisiko, derėtų į nuošalę atsitraukti jiems visiems

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt