Žemaitijos kaimo muziejuje medikai paminėjo profesinę šventę

Parašė:  2018-06-29

Praėjusį penktadienį Žemaitijos kaimo ekspozicijoje po atviru dangumi buvo aukojamos šv. Mišios, skirtos medikams. Po pamaldų Regioninės Telšių ligoninės medikai bendravo, linksminosi, skyrių komandos demonstravo išradingus prisistatymus, o už tai jų laukė prizai.
Giedra AKAVICKIENĖ
Meldėsi už ligoninės personalą ir ligonius
Šv. Mišių metu prelatas Juozas Šiurys meldėsi už visus medikus, kurie aukojasi kitiems žmonėms, teikdami kūno sveikatą.
„O tik sveikame kūne gali būti sveika ir siela. Pasimelskime už gydytojus, slaugytojus, pasimelskime ir už tuos, nuo kurių priklauso ligoninė – už valdžios žmones, kad jie remtų, stiprintų“, – kalbėjo dvasininkas.
J. Šiurys negailėjo gražių žodžių Regioninei Telšių ligoninei, kuri, pasak jo, labai aukšto lygio ir, beje, neturi ligoninės kvapo.
„Telšių ligoninėje vaikštai po skyrius, nėra jokio kvapo, rodos, kad čia poilsiautojai guli. O neseniai buvau vienoje Vilniaus ligoninėje, kur nosį rietė specifinis kvapas“, – pastebėjo kunigas.
Kalbėdamas apie darbuotojus, J. Šiurys pažymėjo, kad reikia įsivaizduoti, kiek reikia pasiaukojimo, pasišventimo, kad Telšių ligoninė būtų tokia, kaip dabar yra.
„Todėl dėkokime Dievui ir melskime visiems, kurie prisideda prie ligoninės gerovės, palaimos. Maldoje prisiminkime ir ligonius, kad jų kančia duotų ir mums visiems stiprybės ištvermingai nešti savo gyvenimo kryžių“, – susirinkusiuosius ragino prelatas.
Ligoninės direktorės pavaduotoja: „Darbuotojai – jėga“
Po pamaldų Regioninės Telšių ligoninės direktorės pavaduotoja medicinai Jovita Seiliuvienė dėkojo ligoninės medikams, darbuotojams, už tai, kad sutiko dalyvauti šv. Mišiose.
„Prelato iniciatyva mes pirmą kartą Medikų šventę švenčiame taip, kaip dabar“, – džiaugėsi ji.
„Dėkojame kunigams, nes tai, ką jutome šiandien, tai žodžiais nenusakoma, tai širdies išgyventa“, – jautriai kalbėjo J. Seiliuvienė.
Ligoninės direktorės pavaduotoja tarė „ačiū“ rajono vadovams. „Jums medikai irgi rūpi, mes tą jaučiame ir esame dėkingi“, – sakė ji.
Nors prieš renginį smarkiai lijo, artėjant šv. Mišioms, gamta nurimo, iš po debesų išlindo saulutė. Tuo garsiai pasidžiaugusi J. Seiliuvienė kalbėjo: „Net Dievas palinkėjo gražaus oro, vadinasi, mes nesame nuodėmingi. Tai reiškia, kad esame reikalingi, turime būti čia. Turime dirbti ligoninėje, kuri atstovauja visam Telšių regionui“.
Baigdama kalbą, ligoninės direktorės pavaduotoja dar kartą tarė „ačiū“ visiems darbuotojams, pabrėždama, kad visi jie kartu yra jėga.
Linkėjo gydyti ne tik vaistais, bet ir žodžiais
Linksmai šurmuliuojančiam ligoninės kolektyvui Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas įteikė šakotį, kurį visi drauge turėjo pasidalinti. „Svarbiausia pasidalinti taip, kad nesusipykti“, – pusiau juokais, pusiau rimtai sakė meras.
Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Gusarovas medikams dėkojo už rajono gyventojų sveikatos saugojimą. „Tegul jūsų darbas sunaudoja kuo mažiau jėgų, kad jūs patys būtumėte energingi, gydytumėte ne tik kūną, bet ir sielą, ne tik vaistais, bet ir žodžiais“, – kalbėjo K. Gusarovas.
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas prie išsakytų gausybės linkėjimų pridūrė: „Linkiu jums patiems sveikatos, o ne tik rūpintis mūsų sveikata“.
Seimo nario Valentino Bukausko padėjėja Laima Jurytė-Zakarauskienė susirinkusiems medikams perdavė Seimo nario sveikinimus, pabrėždama, kad sveikata turėtų būti vienas iš svarbiausių prioritetų Savivaldybėje ir valstybėje.
Išklausius perduotus linkėjimus, ligoninės direktorės pavaduotoja J. Seiliuvienė padėkojo sakydama, kad po šių gražių žodžių, iš Seimo nario tikisi ir darbų.
Po sveikinimų skambėjo dainos, iš šašlykinės rūko dūmai, o medikų šventės proga ugnį prižiūrėjo pats UAB „Telšių šilumos tinklai“ direktorius Jurgis Staševičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Telšiškiams – trys medaliai (1)

Telšių jaunieji sportininkai varžybose iškovojo tris medalius. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg čempionės vardą […]

2019-01-28
Tabaluga (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar apsisprendėte, už ką ketinate balsuoti Telšių rajono savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose, kurie vyks kovo 3 d.?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt