Žemaičiai – akcijoje „Visa Lietuva šoka“

Parašė:  2017-09-26

Trečiąjį kartą Lietuvos nacionalinio kultūros centro inicijuota akcija sukvietė būrius šokėjų iš Telšių miesto ir rajono. Kartu su žemaičiais linksmai šokio ritmu sukosi ir svečiai iš Gruzijos.
Susirinkusiesiems muzikavo Telšių rajono savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis „Spigėns“ (vad. Diana Bomblauskienė), sveikino LR Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas, Vidas Kavaliauskas.
Renginio metu specialiais prizais apdovanoti įstaigų atstovai: „Už sėkmingiausią šokių integravimą į renginį“ apdovanojimą pelnė Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija (koordinatorė Rimantė Laurinavičienė), „Už žaismingą vakaronę“ apdovanota Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija (koordinatorė Jūratė Valatkienė), taip pat paraišką dalyvauti konkurse buvo padavusi Telšių r. Ubiškės mokykla-darželis.
Įteiktos padėkos: Lietuvos edukologijos universiteto prof. Vidui Kavaliauskui už renginio perliuką – studentus iš Gruzijos, Rimantei Laurinavičienei (Telšių kultūros centro dainų ir šokių ansamblio „Mastis“ šokių grupės vadovei), Janinai Reinienei (Telšių kultūros centro dainų ir šokių kolektyvo „Džiugas“ vadovei), Jūratei Valatkienei (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos šokių kolektyvo vadovei), Laimai Šiaudkulienei ir Faustai Sabaliauskienei (Telšių „Džiugo“ gimnazijos etnokultūros tradicijų puoselėtojoms), Rasai Urbonienei (Telšių Žemaitės gimnazijos šokių kolektyvo vadovei), Monikai Rupeikaitei (Varnių vaikų ir jaunimo šokių kolektyvo „Naktigonė“ vadovei), Ingai Budginienei (Nevarėnų pagrindinės mokyklos etnokultūros tradicijų puoselėtojai). Padėkota Linui Šedvilui už muzikavimą kartu, už gyvą tradicinę kultūrą, jos sklaidą, bendradarbiavimą, „Grįžolės“ kapelos muzikantui Jonui už muzikavimą kartu ir skirtą laiką bendram kilniam reikalui. Taip pat padėkos žodžiai skirti Jūratei ir Kęstučiui Beržiniams už rūpestį etnokultūros entuziastų sveikata ir įsteigtas dovanas, Dominykui Petrulaičiui už filmavimą iš paukščio skrydžio. Prie akcijos prisijungė ir Telšių „Germanto“, „Kranto“ progimnazijos, kitos švietimo įstaigos ir organizacijos.
Parengta pagal Telšių kultūros centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar K. Trečiokas nesupainiojo interesų Tarybos posėdyje proteguodamas radiją, kurioje pats iki tol vedė laidą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt