Vokalinis moterų ansamblis „Svaja“ atšventė penkmetį

Parašė:  2017-03-20

Kovo 3-osios vakarą Nevarėnų kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Svaja“ pakvietė praleisti jausmingai, šiltai ir muzikaliai. Penkerių metų gyvavimo sukaktį švenčiantis kolektyvas kultūros centre susirinkusiems gyventojams dovanojo įvairaus pobūdžio dainas ir kvietė kartu švęsti gimtadienį.
2011 metų pabaigoje Nevarėnų kultūros centro direktoriui Albinui Šmukštai kilo idėja į kolektyvą suburti dainuojančias miestelio moteris. Metams bėgant, atliekamų dainų kraitė vis pilnėjo, kolektyvo vokalistės tobulėjo, ir daugiau kaip 5-erius metus gyvuojanti „Svaja“, pavasariui atėjus, sukauptą patirtį nusprendė pademonstruoti kitiems. Su vadovu Martynu Miliausku dainuojančios Nevarėnų moterys R. Valatkienė, L. Šakienė, I. Bagdonienė, D. Kriščiūnienė, V. Ylakienė, E. Jurkienė, I. Ivanauskienė, A. Šmukštienė ir A. Sabutienė atrinko visų pamėgtas savo repertuaro dainas ir atliko jas į muzikos šventę susirinkusiems svečiams. Skambėjo laiko patikrintos dainos „Juodas garvežys“, „Dainuokim po du“, „Laiškas ant smėlio“, „Senam parke“, šiomis dienomis populiarios „Rudens naktis sustojo“, „Dėkoju tau, gyvenime“ ir daugelis kitų.
Sukaktuvininkėms muzikinius sveikinimus dovanojo vokalinis ansamblis „Gija“ iš Utenos r. Užpalių skyriaus, telšiškis solistas Antanas Gaudiešius. Taip pat sulaukta svečių, ilgamečių draugų – vokalinio ansamblio „Drūvos Tonis“ iš Latvijos, Drūvos kultūros centro.
Sukakties proga nevarėniškes sveikinusieji pažymėjo, kad penkeri metai vaikui – tai visai nedaug, tačiau kolektyvui tokia sukaktis – didžiulis pasiekimas. Ir kad per tuos penkerius metus ansamblis pasiekė tikrai nemažai, abejonių nekyla nė vienam. „Svaja“ – nuolatinė įvairių Nevarėnų seniūnijos, Telšių ir kitų rajonų švenčių, konkursų dalyvė. Kolektyvas ne kartą koncertavo ir Latvijoje. „Svajos“ moterys už aktyvią visuomeninę veiklą apdovanotos Telšių r. savivaldybės mero padėkomis. Atminimo dovanas taip pat įteikė Savivaldybės tarybos narė L. Jurytė-Zakarauskienė, A. Šmukšta, Nevarėnų kultūros centro kolektyvai, kiti susirinkusieji.
„Dėkoju tau, gyvenime, kad man esi toks palankus, kad tiek puikių žmonių, kuriuos mylėt galiu, aš sutikau savam kely“, – tokiais dainos žodžiais visiems į koncertą susirinkusiems ansamblio gerbėjams atsidėkojo „Svaja“.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt