Varniai skęsta

Parašė:  2014-02-17
Praėjusį trečiadienį į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi Varnių miesto gyventojas. Telšių g. 5 name gyvenantis varniškis teigė, kad beveik visą jo sklypą po atlydžio apsėmė. Mat pralaida, kaip pats spėja, per kurią turėtų nutekėti vanduo, arba užšalo, arba užsikišo. „Atvažiuokite. Parodysiu, koks ežeras tyvuliuoja mano kieme, – trečiadienį telefonu kalbėjo gyventojas. – Pirmą kartą per 20 metų toks potvynis! Vakar kreipiausi į Varnių seniūną – jokios reakcijos.“

Praėjus pusvalandžiui, atvykome į įvykio vietą. Čia su žemėlapiais ir kirtikliu jau lakstė keletas Varnių seniūnijos specialistų. „Va, matote, kas atsitiko, – ranka į apsemtą savo sklypą rodė į „Telšių ŽINIAS“ paskambinęs varniškis. – Tai gerai, kad dar karvių ant lentų nereikia kelti.“ Anot vyro, sklypas tvinti pradėjo dar sekmadienį, atšilus orams. Pamatęs, jog per pralaidą vanduo nenuteka ir toliau pavojingai kyla, kreipėsi į Varnių seniūną. Tačiau kol seniūnijos darbuotojai sureagavo į žmogų ištikusią nelaimę – praėjo visa para. Vanduo apsėmė ne tik Telšių g. 5, bet ir dalį kaimynystėje esančio sklypo Telšių g. 3.
Įvykio vietoje buvusio seniūno pavaduotojo Juozo Rupulio paklausėme, kodėl tik dabar sureaguota į žmogaus problemą. Jis paaiškino, kad vakar (antradienį, kada sulaukė gyventojo skundo) negalėjo atvykti, nes ieškojo žemėlapių, pagal kuriuos būtų galima rasti problemas sukėlusią pralaidą. J. Rupulio teigimu, minėta pralaida nepriklauso seniūnijai, nes eina per VĮ „Telšių regiono keliai“ priklausantį kelią. Kodėl vanduo iš sklypo pralaida nenuteka į kitapus kelio esančią pievą, seniūno pavaduotojas pasakyti negalėjo: esą gal užšalo, gal užsikišo. Pašnekovas sakė, kad apie įvykusią nelaimę jie pranešė VĮ „Telšių regiono keliai“, kuri turi reikalingą techniką šiai problemai spręsti.
Penktadienį, praėjus dviem dienoms nuo bandymų išlaisvinti Varnių gyventojus iš vandens apsupties, situacija liko nepakitusi. Bet nelaimės vietoje jau darbavosi VĮ „Telšių regiono keliai“ technika.
Dėl ko per pralaidą vanduo nenuteka, pasakyti negalėjo ir VĮ „Telšių regiono keliai“ direktorius Romualdas Kačerauskas: „Dirbame. Tačiau kol viskas užšalę, pasakyti negaliu, ar tai ji užšalo, ar užsikišo… Įtariame, jog nelaimės priežastis gali būti dėl pernai ten paklotos kanalizacijos. Vykdant darbus, galėjo būti pažeista pralaida. Kitą savaitę (su direktoriumi kalbėjomės penktadienį, – red.), manau, problemą pašalinsime.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Telšiškiams – trys medaliai (1)

Telšių jaunieji sportininkai varžybose iškovojo tris medalius. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg čempionės vardą […]

2019-01-28
Tabaluga (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar apsisprendėte, už ką ketinate balsuoti Telšių rajono savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose, kurie vyks kovo 3 d.?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt