Varniuose – Saugaus eismo diena

Parašė:  2009-09-25

Penktadienį šurmuliavo visas Varnių miestelis – vyko seniūno Rolando Bružo iniciatyva organizuotos Saugaus eismo dienos renginiai.
Vedė seminarus
Varnių seniūnas Rolandas Bružas renginį pradėjo organizuoti pasitaręs su Kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Pavykus išprašyti specialius saugos diržų efektyvumo ir apsivertimo imitavimą demonstruojančius įrenginius, seniūnas svarstė, kaip moksleiviams suteikti kuo daugiau informacijos apie saugų eismą.
Prie tokios seniūno iniciatyvos prisijungė VĮ „Telšių regiono keliai“, Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), švietimo įstaigos. Bendromis visų pastangomis VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro, Varnių M. Valančiaus gimnazijos ir Pavandenės pagrindinės mokyklos moksleiviams bei mokytojams parodyta vaizdo medžiaga, papasakota apie eismo įvykius, saugos diržų naudą, saugų vairavimą.
Saugaus eismo dienos renginiuose dalyvavo Telšių AVPK Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Paulius Ubavičius, Magistralinių kelių priežiūros būrio vadas Jonas Siebas, laikinai Kelių policijos skyriaus viršininko pareigas einantis Ramūnas Stasiulis, Valdymo organizavimo skyriaus specialistė Vitalija Kazlauskienė, Telšių r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Gusarovas, VĮ „Telšių regiono keliai“ vyr. inžinierius Stasys Armalis, kiti garbūs svečiai.
Aptarė problemas
Pasinaudoję proga, specialistai aptarė ir nesklandumus, su kuriais susiduriama. Varnių seniūnas apgailestavo, jog autobusų stotyje laukiantys keleiviai neturi užuovėjos – laukimo salė uždaryta, taigi žmonės prieglobsčio ieško parduotuvėje.
VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro direktorės Nijolės Jastrumskienės teigimu, švietimo įstaigoms kyla nemažai problemų dėl transporto: iš Telšių į Varnius atvažiuojantys moksleiviai priversti keltis ankstyvą rytą, mat autobusas išvyksta 6.20 val. Nors yra autobusas, į Varnius išvykstantis vėliau, juo važiuojantiems moksleiviams jau tenka mokėti už bilietą, o tai daryti leidžia reto piniginė.
Kita problema, su kuria susiduriama, – visi besimokantieji netelpa į autobusus, o iš tų, kurie telpa, vos keliolika sėdi – kita dalis moksleivių priversta stovėti. Tokia informacija sulaukė K. Gusarovo dėmesio – jis paprašė problemas išdėstyti raštu, tuomet bus ieškoma sprendimo būdų.
Džiaugėsi automobiliu
Penktadienį iki pat vakaro Varnių autobusų stoties teritorijoje gyventojai galėjo išmėginti saugos diržų naudą, pojūtį verčiantis mašinai. Kone daugiausia dėmesio sulaukė policijos pareigūnų tarnybinė mašina „VW Passat“. Automobilį apspitę moksleiviai įdėmiai apžiūrinėjo jo išorę, viduje įrengtą modernią techniką, apie kurią jiems pasakojo Telšių AVPK Magistralinių kelių priežiūros būrio vadas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt